Антон Шастун: біографія, особисте життя, фото

Антон Шастун — це комік із Воронежа, який активно набирає популярність. Молодий чоловік встиг спробувати сили в низці проектів («Comedy Баттл», «Спірне питання», «Не спати», «Імпровізація») і не думає зупинятися. Його чіпкості та настирливості може позаздрити будь-який артист-початківець. Незважаючи на невдачі перших спроб закріпитися в столиці, хлопець не занепав духом. Він продовжив іти до успіху і домігся свого. Дізнайтеся, у чому секрет успішності артиста?

Антон Шастун: біографія коміка

Майбутня зірка телепроекту «Імпровізація» народився 19 квітня 1991 року. Шастун за знаком зодіаку Овен — вогненний знак із високими амбіціями. Завзятість у досягненні цілей і завжди позитивний настрій допомагають Антону в професії.

Гумористом бути не просто, багато коміків страждають на хворобу ХХI століття — депресію. Наш герой, здається, не схильний до поганого настрою, він завжди посміхається і енергійний. Такі якості притаманні хлопцеві з малих років.

Антон Шастун належить до покоління, яке виросло в умовах розпаду СРСР, появи незалежних республік, важких часів 1990-х. Проте похмурі події не завадили йому щасливо провести дитинство. Він навчався в середній школі рідного Воронежа і брав участь у всіх творчих конкурсах. Жодне свято не проходило без залучення хлопчика. Його яскрава харизма і творчий потенціал уже тоді звернули на себе увагу.

За жартами і безтурботним дитинством минула школа, і настав момент вибору професії. Шастун Антон не без участі батьків вступив до місцевого аграрного університету. Спеціальність мало була схожа на творчу — факультет економіки та менеджменту. Все ж студент-веселун знайшов спосіб проявити акторський талант. Вузівська команда КВК стала справжньою пристрастю хлопця. Він годинами пропадав на репетиціях і вдосконалював гру на сцені.

Напрямок у бік гумору, а не драми з’явився не випадково. Хлопчиком він до дірок ганяв відеокасети з фільмами Джима Керрі. Антон Шастун намагався в усьому бути схожим на свого кумира. Він наслідував рухи коміка, корчив смішні гримаси і веселив однокласників. В університетському КВК потрібно було перейти на інший рівень. З’явився розписаний сценарій, усі хотіли бачити саме Антона, а не Керрі. Тоді-то хлопець і зрозумів, що необхідно виробити власний стиль.

Після закінчення університету молодий чоловік кинувся підкорювати Москву. Як і в багатьох сучасних коміків Росії, його першим досвідом став проект «Comedy Club». Антон Шастун проходив проби молодіжки, але запис не з’явився в ефірі. Тоді хлопець пішов в інший формат програми — «Comedy Баттл». Його жорстко судили засновники і головні резиденти клубу Гарік Мартиросян, Сергій Свєтлаков і Семен Слєпаков.

З горем навпіл Шастун пробився в наступний раунд, але подальший виступ молодого актора ніхто не оцінив. Він вилетів із проєкту, а разом із ним і з ефірного простору Росії. Дві невдачі поспіль тільки розлютили Антона, і він навіть не думав здаватися. Хлопець повернувся до Воронежа і перейшов у розряд стендап-коміків. Він виступав у тематичних барах, розвивав дикцію та здатність імпровізувати.

Підготовка стендап-коміка дуже знадобилася, щоб виступати в шоу «Спірне питання». Тут була потрібна миттєва реакція на зміну сценарію і, звісно ж, іскрометний гумор.

Антон Шастун, як і інші учасники шоу, безпосередньо контактували з публікою. Глядачі давали теми для жартів і коригували хід мініатюр. Він провів у рамках проекту шість років і запам’ятався сотнями вдалих знахідок. Артист зміг перейти з «аматорів» на новий щабель акторського мистецтва.

Успіхи Антона не залишилися непоміченими, і його запросили на проект «Імпровізація». Зріст Антона Шастуна — 197 сантиметрів. Антош Шастун зріст зробив своєю головною фішкою. «Дядя Стьопа» підкорює своєю дитячою посмішкою, всі дівчата вважають його «наймилішою милотою».

У шоу «Імпровізація» його партнерами по сцені стали актори з попереднього проєкту «Спірне питання». Антон Шастун і Арсеній Попов представляють найуспішніший дует програми. Суть процесу та сама: коміки повинні вміти швидко придумати дотепний жарт.

Інший популярний проект на каналі ТНТ «Де логіка?» Антон Шастун неодноразово відвідував із різними партнерами. За одним столом із коміком саджали Арсенія Попова, Сергія Білого, Дмитра Позова. На одній із передач у партнери Шастун отримав співака Сергія Лазарєва. Змагатися з дівчатами у них не дуже вийшло, зате ми почули прекрасний вокал-батл. Антон як завжди багато жартував і не відставав від чудового ведучого Азамата.

Антон Шастун не зупинився на одному проекті «Імпровізація», його можна помітити в різних програмах. Доросле шоу «Не спати», де учасники змагаються між собою в гуморі, заробляючи гроші, стало коміку рідним. Він є його постійним резидентом, і глядачі з нетерпінням чекають на нові серії за участю коміка.

Антон Шастун: особисте життя

Потрібно сказати, що молода людина ретельно приховує подробиці свого особистого життя. З журналістами він мало відверто говорить з приводу любовних зв’язків.

Поміченим у публічних місцях з дівчатами Антон Шастун не буває і веде закритий спосіб життя. Дізнатися щось про його минулі та теперішні стосунки вкрай складно. Все-таки ми постаралися і зібрали цілісну картину амурних справ хлопця.

Хлопчики неодмінно закохуються у своїх однокласниць: пропозиція донести портфель до дому, наївне кохання і перший поцілунок. Однак Антон не з таких. У школі хлопчик закохався у старшу дівчинку. Історія нещасливого кохання розвивалася в літньому таборі. Природно, шанси бути поміченим коханою в такому віці прагнули до нуля. Так, власне, і сталося: Настя (так звали дівчинку) не звертала на нього ані найменшої уваги.

Так би все й закінчилося, якби не природна завзятість. Шастун Антон переборов сором’язливість і перед від’їздом додому попросив номер телефону красуні. Повернувшись із табору, він одразу зателефонував Насті, але в слухавці почувся чоловічий голос. Так відбувалося кілька разів — він безрезультатно намагався додзвонитися коханню всього життя. Можливо, дівчинка пожартувала і написала чужий номер. Утім, доля дала їм ще один шанс, і вони зустрілися через десятки років.

З цієї зустрічі нічого не вийшло: поговоривши і попрощавшись, вони більше ніколи не бачилися. Коли Антон Шастун розповідав в інтерв’ю цю історію, було чутно невдоволення хлопця. Аж надто запала дівчина в його серце, і напевно почуття залишилися.

Антон все-таки невиправний романтик, по-дитячому наївний і ще юний душею. Столичне життя і напружений графік зйомок не зламали дух авантюризму в його душі.

Згодом спроби зустріти кохання нарешті увінчалися успіхом. Ірина Кузнєцова та Антон Шастун познайомилися не так давно, але подейкують, що пара вже думає про весілля.

Ірина родом із того ж міста, що й Антон, — Воронежа. Дівчина теж творча особистість, любить художнє мистецтво і займається фотографією. Ірина об’їздила багато країн і тепер хоче повторити це все з Антоном. Проте навіть в Instagram знайти їхні спільні фото неможливо.

Вони мало з’являються на публіці і намагаються триматися подалі від папараці. Дізнатися багато про стосунки Іри й Антона — завдання, порівнянне з розкриттям архівів Радянського Союзу. Антон Шастун і його дівчина люблять подорожувати і відвідувати цікаві місця. Люблять ходити на всілякі екскурсії та валятися під палючим сонечком. Екзотичні країни з відкритими пляжами — улюблені курорти парочки.

Затяті прихильниці не вірять у подібні чутки і продовжують вважати коміка неодруженим. Відвертих фотографій парочки в Мережі немає, а історію нібито вигадали журналісти. Його завалюють зізнаннями в коханні та стежать за особистим життям коміка через інтернет. Молодий чоловік вважається одним із найзавидніших наречених Росії. Антон Шастун, «Інстаграм» якого переглядають 839 тисяч підписників, отримує коментарі під кожним новим фото.

Останній рік коміка пройшов у нескінченних зйомках шоу «Імпровізація». Як зрозуміло із самої назви, воно дуже вимотує артиста: потрібно вигадувати жарти на ходу і не можна розслабитися. Кожен новий випуск передачі — це виклик майстерності актора. Зробити щось не так і оступитися буде фатальною помилкою. У такому ритмі Антон Шастун живе вже майже чотири роки і гальмувати не збирається. Ірина Кузнєцова повинна всіляко підбадьорювати свого молодого чоловіка.

Сьогодні в планах артиста продовжувати зніматися в улюбленому шоу, а також перейти в режим живих виступів країною. Гастрольний тур трупи має відбутися найближчим часом

У 2019 році запустили шостий сезон програми «Імпровізація», змінилися правила і формат шоу. Антон Шастун став мегазіркою проєкту та обличчям з обкладинки. Побажаємо артисту удачі та нових цікавих ідей!

Позначки:, , , , , ,
close