Гепатовет для собак

Патологічні процеси, що розвиваються в печінкових структурах, різко погано позначаються не тільки на нормальному функціонуванні самої печінки, але і роботі інших органів знаходяться всередині.

Як в людській, так і у ветеринарній медицині для попередження і лікування патологій печінки призначаються нестандартні препарати – гепатопротектори. Одним з часто призначаються у ветеринарній медицині препаратів вважається Гепатовет.

Опис препарату і форма випуску

Печінка-надзвичайно важливий орган, на який покладено дуже багато і самих різних функцій. Крім того, що печінкові структури є відповідальними за перетворення поживних речовин, що надходять в організм собаки, вони також відповідають за їх розщеплення і акумулювання (запасання) корисних мінералів і вітамінів.

Печінка вважається і одним з головних фільтруючих органів, що очищають кров, що зв’язують і виводять з організму тварини отруйних речовин, здатних надходити як із зовні, так і утворюються в процесі метаболізму в самому організмі.

Через те що, що тканини і клітини печінки займають важливе місце в фільтрації і виведенні з організму отруйних речовин, самі структури органу схильні до негативних впливів. Захворювання печінки супроводжуються в переважній більшості клінічних випадків, запальними процесами. Невчасно діагностований гепатит без лікування призводить до втрати практичних особливостей гепатоцитів – здорових клітин печінки. Відбувається поступове заміщення рубцевої тканиною здорових клітинних структур печінки.

Впливають на роботу печінки не тільки хвороби, які пов’язані з самим органом. Порушення в інших важливих системах організму, особливо нирках, призводять до втрати функціональності гепатобіліарної системи.

Особливість тканин і клітин печінки – здатність до повного відновлення. Діагностовані вчасно патологічні процеси і рівноцінна терапія – шанс для тварини на повне одужання із збереженням вкрай-важливих функцій. Пріоритетне значення в профілактиці і лікуванні патологічних процесів печінки мають гепатопротектори. Нестандартні комплекси речовин, що дозволяють підтримувати роботу органу, зменшують прояв патологій і їх прогрес.

Ветеринарний препарат-гепатопротектор Гепатовет, має унікальний склад. Хороший вплив на печінку виконується за рахунок наявності есенціальних фосфоліпідів, комплексу флавоноїдів і амінокислот. Призначення гепатопротектора для собак, дає можливість збільшити робочі особливості печінкових структур, прискоривши процес виведення отруйних речовин. Системне застосування гепатопротектора Гепатовет в ході лікування печінкових хвороб, дозволяє не тільки зберегти, але і відновити порушені функції клітинних одиниць печінки – гепатоцитів. Паралельно налагоджується рівень вмісту аміаку в організму, швидкість регенерації уражених клітин печінки збільшується.

В ході досліджень впливу Гепатовета на організм тварини в загальному, не було знайдено канцерогенних і ембріотоксичних властивостей. Також не відзначалося сенсибілізуючого ефекту і тератогенного впливу.

Випуск лікарського засобу проводитися у флаконах з темного пластика у вигляді суспензії. Речовина має виражений виражений аромат. Крім пластикового флакона в коробці з картону є інструкція-вкладиш і спеціалізований шприц-дозатор для комфорту застосування.

Зберігати препарат потрібно в сухому місці, яке захищене від впливу прямих сонячних променів. Не рекомендується контакт гепатопротектора з харчовими продуктами і тваринними кормами. Комфортна температура зберігання запечатаного флакона — від 2 до 25 градусів. Термін закритого флакона — 2 роки. При розтині упаковки, вміст флакона доводиться задіяти протягом 3 тижнів.

Фармакологічні властивості і показання до використання

Унікальний склад ветеринарного препарату Гепатовет, дає можливість застосовувати його не тільки для попередження патологій печінки, але і для лікування небезпечних хвороб. Головними діючими елементами гепатопротектора, вважаються:

 • метіонін;
 • есенціальні фосфоліпіди;
 • L-орнитин;
 • екстракти рослин подібних рослин як розторопша плямиста і витяжка з трави безсмертника.

Підсобні компоненти препарату представлені такими речовинами, як-сорбат калію і натрію, бензоат натрію, вода дистильована, твін-80, карбоксиметилцелюлоза.

Флавоноїди, амінокислоти і фосфоліпіди в складі препарату, надають системний вплив на стан печінкових структур. Активні складові гепатопротектора, дозволяють прискорювати процес відновлення гепатоцитів, роблячи більше здатність виводити токсичні речовини. В результаті це дає можливість істотно знизити рівень небезпечного токсичного компонента-аміаку, в кров’яному руслі.

Позитивний вплив препарату, викликано активними елементами і їх властивостями. Основними речовинами гепатопротектора Гепатовет, вважаються:

 • Метіонін-амінокислота, що входить до складу ветеринарного препарату, дає можливість прискорювати процес розщеплення жирів, що надходять поряд з кормами. Амінокислота дає можливість зменшувати рівень холестерину в кров’яному руслі, паралельно допомагаючи процесу вироблення лецитину, активно бере участь в транспорті цинку і селену. Патології печінки часто супроводжуються рядом відмінних ознак, серед яких значиться – свербіж на шкірі, гіперемія конкретних ділянок, поява зон облисіння. Амінокислота в складі гепатопротектора успішно бореться з цими проявами.
 • L-орнітин-амінокислота, добре впливає на процес відновлення пошкоджених гепатоцитів. Крім збільшення процесу регенерації, амінокислота L-орнітин, процес робить швидше продукування інсуліну, що нейтралізує аміак, даючи можливість відновити порушений кислотно-лужний баланс. Головне призначення цієї амінокислоти-боротьба з жовтяницею, гепатитом.
 • Есенціальні фосфоліпіди-необхідні компоненти, які беруть участь в нормалізації активності ферментів печінки. Фосфоліпіди зменшують рівень холестерину в крові, збільшують швидкість процесів обміну, активно впливають на нейтралізацію жирів. Завдяки дії есенціальних фосполіпідів у складі гепатопротектора Гепатовет, накопичені токсичні речовини швидше виводяться з організму, нормалізуються показники жовчних кислот і процеси обміну протеїнових елементів.
 • Рослинні екстракти розторопші плямистої і трави безсмертника, мають виражений жовчогінний ефект, виводять токсичні речовини, чистять печінку. Концентрат трави безсмертника допомагає зняти спазми, відчуття болю, купірувати блювотні позиви. Під дією рослинних елементів гепатопротектора, структура гепатоцитів відновлюється набагато швидше, а токсичні речовини, що з’явилися при інфекційному захворюванні або неконтрольованому прийомі медикаментозних засобів, виводяться ефектніше і швидше.

У клінічній ветеринарній практиці фахівці наказують гепатопротектори при порушеннях в роботі печінки. Гепатопротектор Гепатовет, наказують не тільки для лікування, але і для попередження розвитку небезпечних станів в печінці (наприклад, при довгому лікуванні медикаментозними засобами, що володіють токсичним впливом). Основними показаннями для призначення гепатопротектора, вважаються:

  , що протікають в гострій або хронічній фазі;

 • нейтралізація негативного впливу конкретних медичних препаратів на структури печінки;
 • призначення гепатопротектора після перенесених собакою інфекційних патологій;
 • видалення інтоксикації організму при невірно організованому поживному раціоні;
 • запобігання отруєння організму після протипаразитарної обробки (як від екто, так і від ендопаразитів);
 • при проблемах в роботі травного тракту, що проявляються у вигляді відрижки з жовчю, блювоти, нудоти, збільшення живота, відмови від корму;
 • при вираженій іктеричності помітних слизових оболонок, а саме білків очей.

Спосіб використання та дози

Для собак прийом гепатопротектора Гепатовет виглядає так-3 рази на день, через рівні проміжки часу протягом 4 тижнів. У більшості випадків курс лікування змінюється доктором персонально, створюючи менше 4 тижнів або ж більше 1.5 місяців.

Для закріплення результату, найкраще проводити вторинний прийом гепатопротектора через 2-3 тижні. Дозування і тривалість прийому препарату, ветлікар визначає персонально, виходячи з конкретних параметрів – віку і дуже важливе, ваги собаки. Приблизна дозування гепатопротектора Гепатовет для собак, наступна:

 • тварини до десяти кілограм ваги — 1 мл суспензії 3 рази на день;
 • собаки з вагою від 11 до двадцяти кілограм-2 мл суспензії 2-3 рази на день;
 • вихованці з вагою від 21 до тридцяти кілограм-3 мл препарату на 1 прийом;
 • собаки з вагою від 31 до сорока кілограм-4 мл через рівні проміжки часу 3 рази на день;
 • тварини з вагою від сорока кілограм — 5 мл на 1 вживання 3 рази на день.

Перед застосуванням лікарського засобу потрібно дуже ретельно збовтати пластиковий флакончик з суспензією. Достатня кількість препарату відміряють за допомогою спеціального шприца-дозатора. Можна давати гепатопротектор без сторонньої допомоги або ж змішувати його з кормом під час прийому їжі.

Унікальний склад препарату Гепатовет і його доведена малотоксичність, дає можливість застосовувати засіб для маленьких цуценят. Дозування розраховується ветеринарним фахівцем персонально, виходячи з ваги і віку тварини.

Протипоказання і негативні дії

У переважній більшості клінічних випадків, комплексний гепатопротектор не викликає побічних явищ. Правильно призначена дозування і дотримання всіх порад ветлікаря, дозволяють зменшити небезпеки негативних проявів.

У конкретних випадках проходять реєстрацію реакції алергічного типу на один з елементів препарату. Потрібно зупинити застосування медикаменту і дати вихованцеві протигістамінний препарат. У певних вихованців спостерігається дуже високе виділення слинної рідини на тлі прийому гепатопротектора через 15-20 хвилин. Стан не вимагає втручання ветлікаря і призначення інших лікарських засобів, так як проходить самостійно.

Як і будь-який лікувальний засіб, гепатопротектор Гепатовет для собак має ряд протипоказань. Не рекомендують використовувати медичний препарат тваринам з такими станами:

 • печінкова енцефалопатія;
 • напади епілепсії;
 • індивідуальна непереносимість конкретних речовин, присутніх в складі кошти.

Відсутність тератогенного, канцерогенного і ембріотоксичного впливу препарату на внутрішні органи плодів, дає можливість застосовувати гепатопротектор для собак в період виношування цуценят. Якщо знадобиться, можливе призначення препарату Гепатовет для самок в період лактації.

Пропуск прийому лікарського засобу в зв’язку з обставинами, не означає, що при наступному вживанні потрібно збільшувати дозування. Те ж стосується і інтервалу-його не зменшують. Схема повинна залишатися минулою.

Ветеринарний гепатопротектор Гепатовет, відноситься до безпечних препаратів, що надають терапевтичний вплив і нормалізацію роботи печінкових структур, порушених при інтоксикації організму. чітко виражений ефект лікування досягається під час використання гепатопротектора в складі комплексної терапії.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , ,
close