4 повсякденні способи використання сонячної енергії для більш ефективного будинку 

Сонячні панелі не єдиний спосіб додати сонячної енергії до Вашого будинку. Цей стійкий джерело енергії можна використовувати в водонагрівачах і освітленні. Дізнайтеся, як використовувати сонячну енергію!

Кінець літа не означає Кінець сонячного світла. Навіть у холодну погоду домовласники можуть скористатися перевагами відновлюваної сонячної енергії. Якщо ви хочете захистити навколишнє середовище, заощадити гроші на комунальних платежах або підвищити вартість вашого будинку при перепродажі, сонячна енергія-розумний вибір.

Переваги сонячної енергії

Чому варто вибрати сонячну енергію? Сонячна енергія є:

  • Стійка і поновлювана. Інші джерела палива, які вимагають розвідки, повинні бути витягнуті з землі і можуть виснажитися.
  • Не вимагає особливого догляду. Після установки сонячних панелей і досягнення максимальної ефективності вони практично не вимагають регулярного догляду.
  • Безшумність. Сонячні панелі не видають ніякого шуму при перетворенні сонячного світла в електрику.
  • Екологічність. Сонячні електростанції і персональні сонячні панелі не виробляють ніяких викидів і не роблять ніякого іншого негативного впливу на навколишнє середовище.
  • Стають більш доступними. В даний час федеральний уряд пропонує знижки та податкові пільги, які можуть допомогти компенсувати витрати на встановлення сонячної електростанції. Більш того, прогрес у технології, що використовується для створення сонячної енергії, дозволяє домовласникам набагато швидше окупити свої початкові інвестиції (в обладнання та витрати на установку). Отже, ціна сонячної енергії продовжує знижуватися і стає все більш конкурентоспроможною в порівнянні з традиційними джерелами електроенергії. В даний час в 37 штатах США діють стандарти портфеля відновлюваних джерел енергії. Ця політика забезпечує визнання суспільних переваг відновлюваних джерел енергії і включає вимоги до постачальників електроенергії перевести певний відсоток електроенергії, яку вони виробляють і пропонують споживачам, на поновлювані джерела протягом наступних кількох десятиліть.

Принцип роботи сонячних електростанцій

Сонячні батареї виготовлені з напівпровідникових матеріалів, які поглинають сонячне світло і перетворюють сонячне випромінювання (тепло) в електрику. Одна сонячна батарея виробляє лише невелику кількість енергії. Кілька елементів з’єднуються між собою, утворюючи панелі або модулі, здатні виробляти додаткову енергію. Один модуль може виробляти від 10 до 300 ват потужності. Оскільки сонячні батареї є модульними та масштабованими, домовласники можуть проектувати сонячні системи відповідно до своїх конкретних вимог. Сонячні панелі можуть бути підключені до існуючої системи розподілу електроенергії (та, яка підключена до мережі і використовує інші джерела електроенергії), або ж вони можуть бути автономними (off-grid). А якщо вас цiкавить надійний постачальник електричної енергії який працює по всій теріторії Україні, переходьте на сайт компаниії https://megatrading.com.ua/ .

Чи варто використовувати сонячну електроенергію?

Перш ніж інвестувати в сонячну електричну систему, необхідно переконатися, що ваш будинок отримує достатньо сонячної енергії для ефективного і недорогого задоволення ваших потреб. Чи має ваш будинок ясний і безперешкодний доступ до сонячного світла більшу частину дня і протягом усього року? Ваш місцевий постачальник електроенергії може надати аналіз сонячного ділянки або навчити вас, як провести його самостійно.

Способи використання сонячної енергії у вашому домі

Невелика Сонячна електрична (вона ж фотоелектрична або фотоелектрична) система може стати надійним і не забруднюючим навколишнє середовище виробником електроенергії для вашого будинку або офісу. Фотоелектричні системи використовують як пряме, так і розсіяне сонячне світло для виробництва електроенергії. Однак чим більше прямої сонячної енергії потрапляє на фотоелектричну систему, тим більше енергії вона виробляє. Тому, хоча ці системи можуть працювати де завгодно, найбільш ефективно вони функціонують в тих районах США, наприклад, на південному заході, де в середньому в рік буває більше сонячного світла.

Однак навіть якщо ви не можете інвестувати в сонячну електросистему, нижче наведені способи використання сонячної енергії у вашому домі.

1. Сонячні водонагрівачі

Сонячні водонагрівачі можуть стати розумною альтернативою традиційним моделям, що працюють на газі або електриці. Сонячні панелі нагрівають воду, яка потім надходить в накопичувальний бак. Домовласники також можуть скористатися спеціальним федеральним податковим кредитом, доступним для сонячних водонагрівачів.

2. Зовнішні сонячні світильники

Зовнішні сонячні світильники (такі як сонячні охоронні світильники або сонячні прожектори) використовують сонячні батареї для перетворення сонячного світла в електрику. Зовнішні сонячні світильники зберігають цю електроенергію в спеціальних батареях. Вночі ці батареї живлять світло.

Як автономні пристрої, такі як сонячні Світильники і прожектори, так і окремі панелі сонячних батарей необхідно розміщувати в сонячних місцях. Перед покупкою системи сонячного освітлення переконайтеся, що виробник поставляє запасні батареї і лампочки. Крім того, враховуйте ландшафтний дизайн вашого будинку. Тінь від дерев і будівель також може вплинути на зарядку акумуляторів і роботу сонячних світильників.

3. Сонячні плити

Незалежно від того, чи зробите ви самі або придбаєте вже готовий пристрій, сонячні печі стають все більш популярними домашніми приладами. Як і електрична каструля, Сонячна піч-це, по суті, повільна плита. Використовуючи відбивачі, які направляють сонячну енергію в спеціальну камеру, Сонячна піч нагріває продукти до відносно низької температури протягом багатьох годин (від восьми до десяти, залежно від рецепту). Знову ж таки, джерело палива знаходиться у вільному доступі у вигляді сонячного світла.

4. Невеликі сонячні пристрої

Наші перезаряджаються персональні електронні пристрої можуть здатися несуттєвими в порівнянні з такими великими приладами, як холодильники, Пральні машини та системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Однак, якщо врахувати всі витрати на енергію, пов’язані з використанням цих пристроїв, можна припустити, що вони споживають більше енергії, ніж ми думаємо. Зарядний пристрій для телефонів і планшетів на сонячних батареях може стати простим, недорогим і ефективним способом почати знайомити свою сім’ю з перевагами сонячної енергії.

Використання сонячної енергії у вашому будинку цілком здійсненно, і існують сонячні установки, які задовольнять потреби будь-якого домовласника. Якщо ви хочете знизити витрати на електроенергію або зменшити її споживання,

Загальна інформація про використання сонячної енергії в цілях споживача.

Вся правда про автономну сонячну станцію | Ціна та реальні можливості

Позначки:, , , , , , , , , ,
close