Як назвати кішку мейн-куна?

Як назвати кішку мейн-куна? - Ветеринар

Мейн-кун вважається однією з найстаріших порід кішок у світі та має оригінальне походження. Назва їх пов’язана зі штатом Мен (США), де вони і з’явилися. Ця порода досить добре пристосована до суворих зимових умов і вважається нащадком норвезьких кішок.

Як назвати кішку мейн-куна? - Ветеринар

Вага: самці важать 5,9-8,2 кг (кастровані — до 12 кг), а самки 3,6-5,4 кг (стерилізовані — до 8,5 кг)

Особливості породи

Характер мейн-кунів у багатьох випадках досить добрий і доброзичливий. Порода відрізняється нетиповою поведінкою, якщо порівнювати з іншими кішками. Кішки неегоїстичні, люблять спілкування та увагу. Мейн-куни не уникають компанії та інших тварин — через великі розміри кішка може поводитися однаково навіть із собаками. Мейн-куни зазвичай живуть групами, і хороша компанія для них — найкраще оточення.

Дрібних домашніх гризунів, мишок і хом’ячків, птахів і риб найліпше тримати від кішки подалі. Ви можете розбудити в ній мисливця. Любов до полювання у мейн-кунів закріплена на вродженому рівні. Це, до речі, може бути вагомим плюсом, якщо вам необхідна спритна, але водночас витончена і яскрава кішка.

Із зайцями і морськими свинками її можна знайомити спокійно.

Мейн-куни люблять гратися. Вони уважно ставляться до маленьких дітей, за що отримали прізвисько кішок-няньок. Кішка любить рух і досить активна, вона регулярно в пошуку справи. Тому фахівці радять грати з нею хоча б 30 хвилин на день. Мейн-кун не переносить самотності, але й ненав’язливий, хоча з турботливою людиною буде весь час перебувати поруч і зустрічати після роботи. У цьому разі кішка не проти розміститися поруч із господарем, чи то на ліжку, чи то за столом, чи то на дивані, чи то в кріслі.

Цікавий факт! Кун-батько живе з куном-матір’ю разом. Так вони обидва піклуються про власних малюків.

Позначки:, , , ,
close