Вологі корми для котів супер-преміум-класу: склад, марки, вибір

Будь-який господар хоче купувати для власного вихованця тільки хороші, натуральні продукти. Однак іноді самостійне приготування займає дуже багато часу. Тому все актуальнішими стають готові корми. На ринку різними виробниками представлено як сухе, так і вологе харчування, яке випускається в індивідуальних пакетах, консервах і упаковках.

Найпоширенішими продуктами серед споживачів є корми для котів супер-преміум класу.

Особливості

Основна відмінність вологих кормів від сухих — це наявність природних компонентів. А справа вся в тому, що в мокрих кормах застосовують натуральні шматочки пресованого м’якого м’яса. Це виконується для того, щоб вихованцеві було комфортніше жити.

Консистенція продукту може ділитися на більш густу і більш рідку. Але здебільшого це певна желеподібна маса. Вологі корми краще засвоюються травною системою тварини.

Існує кілька головних недоліків, які дуже часто відштовхують покупців.

  1. Категорія цін. Вологі корми коштують дуже дорого, ніж сухі.
  2. Короткий термін зберігання після відкриття.
  3. У вашого улюбленця все одно буде виникати камінь на зубах, адже сухий корм ніби чистить зуби вашій кішці.

Хороші сторони

Перш ніж розглянути найпоширеніші марки вологих кормів, потрібно дізнатися, чому конкретно такий продукт кращий і в чому полягають його хороші сторони.

Один з найбільш безперечних плюсів — це великий вміст вологи в продукті. Кішці просто нема чого буде пити відразу ж після їжі.

На ринку виробники представили величезну лінійку смаків: індичка, заєць, курка, свиня, яловичина і навіть риба. Це не тільки сприятливо впливає на раціон вихованця, а й допомагає змінити звичайну їжу, оскільки завжди можна купити який-небудь новий смак.

Розподіл на порції, безумовно, сподобається господарям котів. Одна упаковка — це один прийом їжі. Надзвичайно зручно на відміну від сухих кормів, які продаються у великих пачках на кілька кілограмів.

Рідкий корм максимально наближений до тієї справжньої їжі, яку б їли кішки, якби їм готував сам господар.

Список потрібних елементів

Будь-який хороший вологий корм для кішки зобов’язаний мати простий і зрозумілий склад, бути без домішок і різних хімічних добавок. У складі не повинно бути загального слова “субпродукти”. Будь-який субпродукт зобов’язаний мати розшифровку. Більшість виробників грішать тим, що на бирці вказують загальне найменування “м’ясо і субпродукти”.

Цей напис може приховувати за собою небезпеку: виробник може застосовувати набагато менший відсоток м’яса, ніж субпродуктів. Наприклад, це може бути лише 10-15% м’ясного філе, а все інше — хрящики, шкірка чи сало.

Крім м’яса або риби, до складу хорошого продукту входять висівки або рослинні волокна. Це можуть бути рис, пшениця, овес або інші злакові. Загальна кількість добавок не має бути більшою за 20 відсотків від складу всього продукту.

Подивіться дуже уважно на перерахування поживних речовин і мінеральні деталі. Вологий корм має бути багатий на білок (у складі має бути 20-30% білка), вітаміни, таурин і корисні мікроелементи (мідь, залізо, марганець, селен, калій).

Рейтинг найкращих виробників

Для того щоб підібрати хороший продукт, необхідно для початку ознайомитися з переліком усіх компаній і марок, які продають вологі корми для котів. Це потрібно для того, щоб бути впевненим, що конкретно цей продукт підійде для вашого улюбленця. А також дуже важливо знати про різні обмеження під час купівлі продукту: враховувати вік тварини, життєвий спосіб, наявність алергічної реакції на той чи інший елемент.

Pro Plan

Котячий корм від компанії Purina дуже популярний серед споживачів. Корм йде в індивідуальній упаковці на одну порцію. За заявою виробника, корм збалансований і не вимагає ніяких добавок.

Головним моментом вважається те, що корм Pro Plan містить велику кількість білка, — це його характерна риса.

Склад дуже простий: м’ясо, соєве борошно, мінерали, кукурудза, цукор і овочі.

До хороших моментів можна віднести маленький вміст жиру в одній пачці, приблизно до 16%. У корм також додаються пребіотики.

Шматочки м’яса хоча і спресовані, але не розвалюються, желе густе, а кількість рідини становить 70%.

Продукт широко популярний, тому труднощів у купівлі немає, завдяки цьому він користується дуже великою популярністю. Вартість за упаковку вагою 85 гр дорівнює приблизно 200 рублів.

Hill’s

Компанія Hill’s Pet Nutrition заснована 1939 року і має за плечима солідний досвід у створенні кормів для котів. Основною їхньою метою вважається створення спеціалізованих кормів для тварин, у яких присутні будь-які проблеми з травленням.

У них є три лінійки:

  • Science Plan — для котів, у яких немає хвороб;
  • Nature’s Best — для збільшення імунітету;
  • Prescription Diet — дієтична лінійка з упором на оздоровчі компоненти.

Animonda

Німецький бренд, який закріпився на ринку приблизно близько 20 років тому.

Корм для котів представлений переважно в консервах і має великий асортимент. Основні компоненти: м’ясо, молоко, злаки, мінерали.

На ринку переставлені як порційні бляшані банки, так і упаковки на 2 прийоми. Завдяки гіпоалергенному складу і відсутності барвників у складі дуже популярний у покупців.

Завдяки тому, що в одній порції багато тваринних протеїнів, дуже цікавий для тих котів, які мало п’ють.

Серед недоліків — це рідкість у магазинах і велика вартість.

Список найкращих кормів

Крім перерахованих вище фірм, які займаються виробництвом кормів для кішок, є й інші виробники. Але їх виділяє велика ціна за продукт.

Позначки:, , , , , , , ,
close