Недорогі породи собак топ-10 найдешевших порід собак

Недорогі породи собак топ-10 найдешевших порід собак - Ветеринар

Дешеві породи собак також цінуються, як і ті, що не по кишені багатьом власникам. Вартість за одного цуценя досягає астрономічних цифр, а іншого від такої ж суки і зовсім віддають безкоштовно.

Причина такого розкиду полягає в тому, що кожна собака не проста. На формування ціни впливає дуже велика кількість самих різних моментів факторів починаючи від анатомічних особливостей тварини, завершуючи популярністю заводчика.

Що позначається на ціні

Всі цуценята поділяють на 3 класи: пет (домашній вихованець), Брід (собака для розведення) і шоу (для змагань і виставок). Останні 2 групи завжди коштують набагато дорожче, ніж перша. В одному посліді можуть бути цуценята всіх трьох класів.

 • Собаки шоу-класу-бездоганні представники породи, які коштують пристойних грошей. Вони володіють бездоганним зовнішнім виглядом. Такі пси зазвичай перемагають на виставках.
 • Брід-клас застосовується для племінного розведення. Такі тварини не володіють ідеальною зовнішністю першої групи, але правильно складені. Іноді такі собаки мають невеликі недоліки, але беруть участь у виставках і високо оцінюються експертами. При вмілому підборі пари, такі особини дають здорове потомство.
 • ПЕТ-клас-найбільш дешеві іноді відбраковані представники породи. Вони не призначаються для племінного розведення. Якщо щеня народжується дефектним або з явними відхиленнями від стандартів, то його присипляють або віддають за невеликою ціною і без документів. Такі недоліки іноді навіть не несуть загрози для здоров’я тварини.

Також до сегменту цін відносяться: стать тварини (суки коштують набагато дорожче), титулованість батьків, кількість цуценят в посліді, рейтинг розплідника, мода на породу і вік (чим молодше, тим дешевше).

Ціна кожного пса розраховується індивідуально і залежить від регіону покупки. Так вартість за одного цуценя в Москві становить 60 тис. руб, а в провінції – 20 тис.

10 відносно дешевих порід собак

Велика ціна не перешкода під час вибору собаки в будинок. Вірного і люблячого вихованця можна взяти і за маленькі гроші або зовсім за незначну вартість. Головне розуміти, що крім плати за покупку, вкладення знадобляться і на утримання собаки.

Сюди відносяться витрати на правильне харчування, медичне забезпечення та справжній догляд. Якщо це береться до уваги, то сміливо можна приступити до вибору цуценя. У наведеному нижче топ-10 представлені популярні і дешеві породи.

Слухняна і любляча порода. Собака вважається декоративною твариною. Характер у неї дуже живий і енергійний. Відмітною перевагою вважається те, що йорки практично не линяють, що робить їх дуже чудовим вибором для людей схильних до алергії.

Все таки шикарна шерсть вимагає регулярного догляду, щоб волосся залишалися шовковистим і прямими. Для цієї тварини необхідно регулярно купати, стригти і кожен день розчісувати. Теж буде корисно застосовувати спеціалізовані масла, що захищають шерсть.

Недорогі породи собак топ-10 найдешевших порід собак - Ветеринар

Йоркширським тер’єрам не необхідно багато фізнагрузкі, проте вони люблять гуляти на чистому повітрі. З поганих якостей необхідно виділити, що в силу крихкості і розмірів такі особини легко можуть отримати травму.

У холодну і дощову погоду йорки швидко замерзають і їм потрібна спеціальна теплий одяг.

Придбати йоркширського тер’єра без документів можна від 3 до 15 тис.руб. у подібного цуценя, найімовірніше, не буде родоводу і він може сильно різнитися від стандартів. У розпліднику ціна може досягати 30-60 тис.за цуценят з іменитими корінням.

Такса

Ця собака відрізняється витривалістю і запасом енергії. Їй життєво потрібні часті фізнагрузкі. Незвичайний інтелект допомагає дуже легко справлятися з процесом дресирування. Характер життєрадісний і товариський. Ця особина ладнає з дітьми та іншими тваринами.

Такси-чудові мисливці, завдяки власним розмірам здатні проникати в нори. Крім цього, вони добре ведуть полювання на водоплавну птицю, так як відмінно відчувають себе у воді.

Недорогі породи собак топ-10 найдешевших порід собак - Ветеринар

Серед недоліків необхідно виділити, що для такс часто характерні захворювання хребта. Щоб це не допустити їх необхідно регулярно завантажувати. Також хвороб схильні довгі вуха тварини.Так як порода мисливська, такі особини часто копають садові ділянки, городи і люблять кусатися. Тому не рекомендується їх заводити, якщо є в будинку діти до 7 років.

Середня ціна-15-23 тис.

Бассет-хаунд

Порода гончих з укороченими лапами. Собаки володіють бездоганним нюхом, так як здатні довго переслідувати дичину. По відношенню до людей і іншим тваринам приємні, товариські. До господарів міцно прив’язуються, до самої смерті залишаються відданими родині. Не вимагають особливого догляду, але люблять досхочу перекусити.

Завдяки винятковій витривалості бассетів, з ними можна відправитися в далекі поїздки, а пронизливий і дзвінкий гавкіт не дасть тварині загубитися.

Такі собаки непогано піддаються дресируванню, через норовливого характеру.

 • сильна линька;
 • надмірне виділення слини;
 • схильність до повноти.

Цуценя бассет-хаунда можна вибрати за 25-40 тис.руб. отримати чистокровного пса не дуже легко, так як порода не дуже популярна в нашій країні.

Лабрадор-ретривер

Середніх розмірів, кремезний пес зі спортивною статурою. Прекрасне рішення в якості мисливської собаки, завдяки витривалості, характеру і здібностям до дресирування.

Ця порода зараз вважається однією з дуже популярних в світі. З лабрадорів виходять відмінні компаньйони в якості поводирів, на риболовлі, під час операцій з пошуку і на митниці. У сім’ї вони стають відмінними нянями для дітей і з радістю складуть компанію під час пробіжки.

Але ця собака поганий вибір в якості сторожової особини, через власну доброзичливості і любові до людей. Вона радісно оближе кожного гостя, навіть в тому випадку, якщо це злодій. Тим більше не можна тримати її на прив’язі. З інших недоліків відзначається зайва линька.

Вартість породи — 30-60 тис.

Пекінес

Китайський імператорський пес, який за переказами успадкував доблесть лева і веселий характер мавпи. Одним з головних достоїнств тваринного є його шикарний зовнішній вигляд і гордий стан. Ці собаки дуже віддані людям і швидко прив’язуються до господарів.

Вони не вимагають спеціального догляду, володіють хорошим здоров’ям і прекрасно себе відчувають навіть в дуже холодну погоду. Завдяки дзвінкому гавкоту і чуйному слуху себе зарекомендували в якості хороших сторожів.

Недорогі породи собак топ-10 найдешевших порід собак - Ветеринар

Серед недоліків відзначається, що пекінеси голосно хропуть і можуть мати проблеми з системою дихання. Також для них характерна постійна линька.

Пекінеси пет-класу коштують від 10 тис.Виставкові представники з іменитої родоводу обходяться в 30 тис. руб. і вище.

Доберман

Порівняно молода порода, що застосовується здебільшого в поліції. Німецьким селекціонерам вийшло вивести впевнену в собі, сміливу і сильну собаку, яка дуже легко може шукати, переслідувати і навіть утримувати правопорушників. Потім подібних цуценят стали заводити в якості компаньйонів, чому їх основні характеристики ніяк залишилися колишніми.

 • бездоганна відданість;
 • охоронні якості;
 • любов до дітей.

Недоліком є те, що собака підійде не всім. Тварина потребує постійних прогулянках, фізнагрузке і дресируванню. Якщо власнику не вийти стати авторитетом для нього, то потім можуть з’являтися проблеми з його поведінкою.

Вартість часто сильно залежить від попиту. У великих містах ціна стартує від 40 тис.руб., тоді як в провінції за хорошого представника можуть попросити вдвічі менше.

Бордер-коллі

Міцна і розумна собака для активних людей. Предки породи мешкали на кордоні між Англією і Шотландією, звідки і отримали назву.

Ця особина є найрозумнішою собакою в світі, здатної до швидкого навчання, чому дуже популярна серед собаківників-любителів. Характер у породи добрий, вона ніколи не конфліктує з кішками та іншими собаками.

Ця тварина практично не здатне до агресії, а до незнайомців відноситься в залежності від виховання, тому не підійде в якості охоронця.

Бордер-Коллі, що не знаходить виходу власної енергії, страждає і буде вередувати. Щоб цього уникнути собаку слід регулярно завантажувати фізично.

Придбати цуценя без родоводу можна за 25 тис.руб. Собаки, які братимуть участь у виставках коштують від 60 тис. і вище.

Папільйон

Віддані собаки, вони прекрасно підходять для малодосвідчених господарів. Мають живим і веселим характером. Люблять час проводити на колінах господаря, спостерігаючи по сторонах.

 • інтелект;
 • папільони швидко привчаються до лотка і не розводять бруду в будинку;
 • прекрасно співіснують з іншими тваринами і рідко показують агресії;
 • захищають неповнолітніх дітей і стають для них нянями і друзями.

Недорогі породи собак топ-10 найдешевших порід собак - Ветеринар

 1. Догляд за шерстю. Без необхідної уваги волосяний покрив собаки швидко втратить вигляд.
 2. Хвороба. У папільонов трапляються вивихи колінних чашечок.
 3. Невмотивованої гавкіт.
 4. Схильність до ожиріння. Без правильного правильного харчування пес швидко набирає надлишкову вагу.

Ціна на папільонов — 20-35 тис.

Той-тер’єр

Собака маленької породи, здатна знайти спільну мову з ким завгодно. За характером ці песики життєрадісні і миролюбні, внаслідок чого їх легко беруть з собою в готелі і міський транспорт.

Не звертаючи уваги на власну крихкість і ніжність, той-тер’єри безстрашні, якщо стосується справа захисту господаря від чужинців. Якщо загрози немає, то вони швидко стають доброзичливими і товариськими. Ці собаки дуже сприйнятливі до емоційного стану людини і люблять час проводити на руках.

Недорогі породи собак топ-10 найдешевших порід собак - Ветеринар

Серед недоліків вважаються часті складності зі здоров’ям і схильність до переломів тоненьких кінцівок.

Ціна стартує від 15 тис.за тварин пет-класу.

Французький бульдог

Чудові компаньйони, які відрізняються веселим характером, специфічною зовнішністю, розумом, чуйністю і енергійністю. Вони чудово підійдуть для утримання в квартирі і не вимагають спеціального догляду, не схильні до зайвої линьки. Коротку шерсть досить розчісувати 1 раз протягом тижня і іноді витирати шкірні складочки.

Серед недоліків господарі французьких бульдогів відзначають впертість тварини, через якого той погано піддається дресируванню, злопам’ятність. Для любителів виконувати вилазки на Ставки потрібно пам’ятати, що подібні собаки практично не вміють плавати.

Недорогі породи собак з вигідними цінами не вважаються рідкісними видами. Але навіть дуже дорогого пса може зіпсувати недбале ставлення з боку господаря. З іншого боку, щеня, якого визнали неперспективним, при грамотному вихованні та догляді може дати фору будь-якому конкуренту на виставці.

Недорогі породи собак з вигідними цінами не вважаються рідкісними видами. Але навіть дуже дорогого пса може зіпсувати недбале ставлення з боку господаря. З іншого боку, щеня, якого визнали неперспективним, при грамотному вихованні та догляді може дати фору будь-якому конкуренту на виставці.

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60RcJqYCMw-Tmz2g9ArCfcvE7 playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

Позначки:, , , , , ,
close