Крафтові пакети з ручками: як брендована упаковка для магазинів одягу

Крафтові пакети з ручками: як брендована упаковка для магазинів одягу - Ветеринар

В створенні позитивного іміджу бренду велику роль відіграє не тільки якісна продукція, а й спосіб пакування. Бурі крафт пакети з крученими ручками є ідеальним рішенням для цього серед асортименту упаковки. Екологічні вироби вигідно купити оптом будь-якому магазину.

Замовити в Україні крафтові пакети з дном та логотипом можна на сайті інтернет-магазину «ТЕРА ПЛАСТ», де продукція реалізується напряму від виробника: https://teraplast.com.ua/ua/g86830797-bumazhnye-pakety-ruchkami. Ціна на оригінальну продукцію доступна. Виготовлення продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів та нормам, тому крафтові пакети мають високу якість. Замовивши їх гуртом можна зробити запас необхідного пакування на тривалий час.

Бурі крафт-пакети з крученими ручками та логотипом — ефективне рішення для просування бренду

Для власного магазину можна замовити бурі крафт-пакети з крученими ручками та логотипом будь-якого розміру. На поверхню пакування можна нанести будь-яку контактну чи рекламну інформацію про компанію, знижки та акції. Таким чином можна зробити бренд більш відомим та підвищити рівень продажу продукції.

Зважаючи на плоске дно та вертикальне положення пакета зображення чи написи на упаковці добре видно. Для нанесення інформації на упаковку використовується якісна фарба, яка не вигорає на сонці і напис не втрачає чіткості під дією вологи.

Крафтові пакети можна використовувати під час презентацій та продажу продукції. Така упаковка є ефективним способом комунікації з клієнтами.

Чому варто замовити крафтові пакети з дном

У процесі виготовлення упаковки використовується довговолокниста сульфатна деревна маса, що забезпечує її міцність та зносостійкість. До того ж така продукція безпечна для навколишнього середовища та здоров’я людини, що пропагується зараз багатьма компаніями світу.

Після використання крафтові пакети з дном можна переробити, а процес утилізації не залишає токсичних відходів.

Вироби з дном не деформуються в процесі використання та забезпечують цілісність вмісту під час його транспортування.

Кручені ручки виготовлені таким чином, що вміст надійно транспортується без ризику опинитися на підлозі. Пакети з крафтового паперу можна використовувати для нанесення однотонного та кольорового друку. Підприємствам та організаціям різного рівня вигідно замовити крафтові пакети оптом, скориставшись вигідними пропозиціями.

Позначки:, , , , , , , , ,
close