Корм Brit Premium для собак відгуки ветеринарів і склад

Корм Brit Premium для собак відгуки ветеринарів і склад - Ветеринар

Під час покупки корму для собаки люди іноді навіть не думають про його якість. Але даний нюанс вважається основною складовою в раціоні вихованця. Корм Brit Premium для собак відповідає всім даним вимогам і добре збалансований.

Виробник і склад корму Brit

Згідно з даними статистики кожен другий собаківник чув про марку сухого харчування Brit, який нерідко застосовують в раціонах для котів і псів. Ці корми роблять на підприємстві приватної організації Vafo Praha s.r.o. фірма володіє 3 підприємствами, які обладнані за остаточним словом техніки. Компанія діє з 1994 року. По закінченні цього часу вона встигла довести якість виробленої продукції. Раціони сухого і мокрого корму завозяться в багато країн, також в Росію. Обсяг виробленої продукції за рік перевищує 58 тис.тонн.

Основний фактор під час виготовлення кормів Brit – це здоров’я вихованців. У рецептурі знайдуться виключно справжні компоненти, які легко засвоюються: свіже куряче м’ясо, ягняти, індика, оленя . Корми, створювані Vafo Praha SRO спрямовані на захист організму тварини від негативного впливу навколишнього середовища. І ще в лінійці знаходиться гіпоалергенні харчування і продукція для собак з меншим або більшим ступенем активності.

Корм Brit Premium для собак відгуки ветеринарів і склад - Ветеринар

У складі кормів відсутня соя, добавки до їжі і ГМО. Компанія регулярно контролює якість виробленої продукції на підприємстві.

Лінійка кормів Brit Premium

При розробці раціонів виробники намагалися враховувати фактори, які впливають на здоров’я і зростання вихованців різного віку і порід. Всі сухі корми для собак розроблені під кожну категорію: за активністю, віком, розміром вихованця. Різновиди кормів визначаються за параметрами:

 • дрібні породи вагою до десяти кілограм-Small (S);
 • середні від 10 до 25 кг – Medium (M);
 • великі з масою від 25 до 45 кг-Large (L);
 • більше 45 кг-Extra Large (XL).

Для цуценят

Для вихованців молодше 1 року створено 2 харчування: Puppy – підійде для всіх габаритів, Junior – є поділу для цуценят великих, середніх і малих порід. Обидва харчування в себе включають м’ясо курки і рисову основу, при цьому в раціоні збільшено вміст протеїнового компонента (41-42%). До складу корму входять корисні речовини: пектин, глюкозамін, хондроїтин, пивні дріжджі і пребіотики. Ці компоненти одночасно з жирними кислотами зберігають собаці здоров’я і імунітет.

Корм Brit Premium для собак відгуки ветеринарів і склад - Ветеринар

Корми Brit Premium до 1 року підійдуть для харчування собаки в період вагітності та годування. Пов’язують це з тим, що складові харчування сприяють припливу молока.

Для дорослих і літніх собак

Для вихованців старше 1 року застосовується харчування Adult зі смаком рису і м’яса курки – S, M, L, XL. Для псів в літньому віці (7+ років) існує раціон Senior.

Два різновиди корму містять хондроїтин, глюкозамін і риб’ячий жир, які зміцнюють суглоби і зв’язки у собаки. Пребіотики справжнього походження добре впливають на шлунково-кишковий тракт, її травлення, а ще вдосконалюють стілець. Подібні деталі важливі для старих псів, що мають проблеми з цим.

Гіпоалергенні

Серед широкого асортименту кормів Brit Premium, виробник також пропонує гіпоалергенний варіант з основним елементом у вигляді ягняти – Lamb&Rice. Ціна більше, ніж у простого корму цієї лінійки, проте він прекрасно підходить вихованцям-алергікам. У складі відсутні такі інгредієнти, як кукурудза і пшениця.

Плюси і мінуси Brit

Відгуки покупців про кормі мають як позитивну, так і негативну інформацію. Але необхідно виділити, що споживачі частіше відзначають плюси такого харчування, ніж мінуси.

 1. Співвідношення якості та вартості. Серед преміумних версій кормів вартість Brit Premium невисока, при цьому властивості продукту на висоті.
 2. Популярність. Таке харчування для собак знайти досить легко. Зараз зустріти» Брит Преміум » можна в будь-якому зоомагазині.
 3. Різноманітність. Лінійка кормів вкрай широка. Є раціони для кожної індивідуальної собаки.
 4. Великий відсоток вмісту білка тваринного походження. Це сприяє гарному росту вихованця і його здоров’ю.
 5. Достаток потрібних вітамінів, добавок і мінералів. Корисно для кожної собаки в різному віці.
 • наявність злаків в складі корму, які не володіють особливою поживною значимістю для собак;
 • сумнівні написи застосовуються компонентів, наприклад «курка» (в такому форматі текст може трактуватися не так, ховати під собою не чисте м’ясо птиці, а субпродукти з нього).

Чим краще цей корм інших

Організму собак слід споживати відповідну кількість м’ясних компонентів. Але не всі преміальні корми можуть компенсувати цю необхідність. Важливим плюсом «Брит Преміум», в порівнянні зі схожими продуктами, вважається високий вміст м’ясної складової в кормі (41-42%).

Серед однозначних плюсів такого харчування, можна назвати присутність в раціоні яблук. Додавання в преміальні продукти овочів, фруктів стало рідкісною подією.

Рекомендація

Для будь-якого вихованця рекомендується підбирати певний раціон, а ще його кількість. Таким чином, собака буде отримувати всі відповідні інгредієнти для гарного самопочуття.

 1. Для собак у віці 12 місяців добова норма Puppy і Junior в залежності від віку і ваги повинна бути 50-336 г.
 2. Норма Adult і Senior для псів більше 1 року:
 • 13-110 г – невеликі породи;
 • 110-350 г – собаки усереднених розмірів;
 • 223-358 г-великі пси;
 • 335-607 р – величезні.

Корм Brit Premium для собак відгуки ветеринарів і склад - Ветеринар

Відгуки ветеринарів

Відгуки серед ветеринарів про корми Brit Premium:

 1. Валентина: «у мене не такий поганий склад. Потрібно сказати, що в продукті високий відсоток м’яса, а злаки відсутні. Це важливо для вихованців, які страждають алергічними реакціями. Порівнюючи з іншими виробниками, потрібно сказати, що в кормі є фрукти і рослинні добавки».
 2. Сергій, ветеринарний лікар: «у раціоні високий відсоток м’ясних складових. Як в бюджетних кормах, серед злаків можна знайти рис або кукурудзу. Чималу значимість мають пребіотики, хондроїтин і глюкозамін, які присутні в харчуванні, при цьому відсутні підсилювачі смаку і ароматизуючі речовини».
 3. Валентина, ветеринар: «проаналізувавши раціони можна вивести, що для власної категорії цін склад далеко не поганий. Корм містить не невеликий відсоток м’яса-близько 41%, а це показник, який може підходити потребам собаки. А ще дуже радує, що виробник вніс до складу важливі добавки, наприклад глюкозамін, хондроїтин, пребіотики».

Відгуки покупців

Серед покупців також, як у ветеринарів, є деякі нерозуміння. У продукту є деякі недоліки, але, всі сходяться на тому, що плюси харчування перекривають частину недоліків.

Анастасія: «залишилася задоволена використанням цього чеського корму. У мене маленьке цуценя, через що обсягом гранул надаю значення . У Brit Premium з цим все добре. Розмір у грудок маленький, вони прекрасно поміщаються в рот вихованцеві. Моя собака миттєво адаптувалася до нового харчування, не знадобилося йти на хитрощі. Проблем у неї раціон не викликав. Рекомендую, продукт доступний і якісний».

Ксенія: «Даю псу цей раціон з 5 місяців. Спочатку користувалися Junior, після рік Adult. Відразу побачила переваги корму в порівнянні з іншим харчуванням. Важливо, що собака їсть його з радістю, загальний стан здоров’я і шерсті краще».

Ольга: «годую цим кормом лабрадора з щенячого віку. На п’ятий рік проявилися проблеми з вушками і вовняним покривом. Це пов’язано з тим, що у пса труднощі з засвоєнням курки. Ветеринарний лікар порекомендував перейти на гіпоалергенний корм. Вже півроку Джона не хвилює алергічна реакція».

Відгуки ветеринарів і покупців суперечливі, але позитивних відгуків більше. Обов’язково потрібно згадати, що склад у продукту дасть можливість дати псу все що необхідно. Завдяки великій лінійці продуктів вихованцеві можна вибрати харчування за віком, розміром і уподобанням смаку.

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60RdJ09XpXUe5exp90UHlRsiw playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

Позначки:, , , , , , , ,
close