Хвороби і лікування

Хвороба відрізняється порушеннями неврологічного плану, а з’являється переважно на тлі інфекції. Може бути ураження хребетних пластинок, здавлювання спинного мозку і нервів, а ще ураження внутрішнього вмісту хребта.

До однієї з частих патологій, діагностованих у домашніх улюбленців, ставитися кератит. Це запалення рогівкового шару, що виникає в результаті впливу травматичних факторів або інфекційних хвороб.

Особливість синдрому сухого ока-схильність до довгого постійного протікання і розвитку на його тлі складнощів. Відсутність своєчасної ветеринарної допомоги, буде причиною розвитку сліпоти у тварини.

Тромбоемболія-порушення кровообігу, при якому на стінках судин з’являються тромби. Вони закупорюють артерії і вени, кров не надходить до органів. Емболізація небезпечна для життя собаки.

Остеохондроз-патологічні зміни незапального характеру, що відбуваються в хрящової і кісткової тканини суглобів. Хрящ не може нормально формуватися і забезпечувати ковзання між кістками через аномальне потовщення.

Недостатність печінки-важкий патологічний процес. Основою розвитку виступають найрізноманітніші чинники. Печінкова недостатність вимальовується в повному або частковому порушенні функцій гепатобіліарної системи.

Вирішальний фактор, що впливає на розвиток ліпоми у собаки – спадковість. Якщо у прадідів тварини були множинні жировики на тілі, небезпеки виникнення доброякісних новоутворень у потомства дуже великі.

Основою нездужання як правило виступає процес запалення в області дванадцятипалої кишки – дуоденіт. Симптоми патології нагадують ознаки панкреатиту.

Необхідно розуміти, що патологічний процес Серйозний, дійсно загрожує життю собаки, однак при своєчасному зверненні до професіоналів, похмурих наслідків вийти уникнути.

Процес запалення в паренхімі органу призводить до порушення нормальної функціональності всієї системи сечовиділення. Відзначається гостра інтоксикація організму.

Собака мочитися під час сну не завжди через сильні захворювань. Але знаючи причину подібного розладу, власнику тварини буде дуже легко допомогти вихованцеві.

Варто відразу ж визначити, що одноразовий напад блювоти, не повинен викликати у господаря паніки. Якщо ж блювота частішає і погіршується стан тварини, необхідно звернутися за допомогою до ветлікаря.

Патології в області видільної системи у домашніх чотириногих – постійна причина звернення до ветеринарної клініки. Ниркові захворювання підступні і значний час не з’являються вираженою симптоматикою.

Патологічний процес охоплює центральну нервову систему і супроводжується м’язовим тремором, підвищенням показників температури тіла, рясним слинотечею.

Аномальні епітеліальні освіти у собак ветеринарні доктора діагностують часто, а саме на стінках шлунка і кишечника, а також в області матки, носових ходів і трахеї. Дуже часто аномальні епітеліальні освіти діагностуються в області прямої кишки у собаки, а ще здатні вражати сечовий міхур.

Базових причин розвитку у собак не виявлено. Але є ряд факторів, які можуть стати тригером.

До одним з небезпечних захворювань грибкового характеру, що вражають собак, ставитися криптококкоз. Патологічний процес, спровокований грибковою флорою, відрізняється важким ураженням органів знаходяться всередині тварини і виведенням з ладу центральної нервової системи.

Запалення в області центральної нервової системи провокуються переважного бактеріальної, вірусної або паразитарної природою. Але існують і асептичні менінгоенцефаліти, причини яких не інфекційні фактори.

Бактерії, токсини і інші речовини минуть ворітну вену і потрапляють в інші тканини організму. Важливо вчасно надати тварині допомогу, провести дослідження і лікування, а ще обов’язково підкоригувати харчування, щоб врятувати йому життя.

Проведення аналізу крові і розкриття високого рівня цукру в крові, допомагає ветлікарю набагато точніше поставити останній діагноз. Однак слід знати, що гіперглікемія, може відзначатися у собак не тільки при патологічних змінах.

Стеноз носових ходів провокує порушення процесі дихання, характеризуючись задишкою, проблемами в роботі серця і легенів. Важливо вчасно зрозуміти, що у вихованця розвинувся стеноз або звуження просвіту носових ходів, щоб надати належну допомогу.

Будь-гострий предмет, навіть велика колючка від бур’яну, буде причиною пошкодження лапи. Якщо вчасно не обробити шкіру, розвиваються ускладнення.

Однією з патологій, яка досить часто діагностується у домашніх собак, вважається анізокорія. Це патологічний стан зіниці в одному з очей. Він звужений або Розширений на відміну від зіниці в іншому оці.

Ювенільний вагініт ставитися до особливої формі процесу запалення в слизових піхви, діагностується у самок до репродуктивного періоду і самостійно завершується в момент настання статевого дозрівання.

Одним з популярних хвороб, з яким стикається більшість любителів собак – ентероколіт. Це запалення, що локалізується в області тонкого і товстого відділу кишечника.

Позначки:, ,
close