Гладкошерсті породи собак

У світі є велика кількість порід собак, які відрізняються за своїм виглядом, характером, розміром і іншим важливим якостям.

Але все таки не всі породи підійдуть для утримання в малогабаритних будинках і квартирах.

Великим тваринам в них буде недостатньо місця, а ось занадто пухнасті Хвостаті будуть залишати в приміщенні дуже багато вовни, і це не буде сильно радувати господаря.

Щоб в подальшому уникнути неприємних проблем необхідно розглянути дуже хороші породи собак з гладкою шерстю, і вже із запропонованого списку можна буде вибрати найбільш підходящу, яка буде відповідати всім вимогам.

Великі гладкошерсті собаки

Перш ніж завести вихованця необхідно запам’ятати, що великі Хвостаті люблять свободу. А якщо ви запланували його утримувати в невеликій кімнатці без можливості щоденних вилазок на чисте повітря, то краще не мучте тварина, потрібно відмовитися від цієї затії. Як підсумок постраждаєте і ви, і ваш вихованець.

Великі гладкошерсті породи собак до себе привертають велику увагу – витончений зовнішній вигляд, поважна і гордовита ХОДА, погляд ледачого хижака, який завжди насторожі. Вони зможуть стати вірними друзями і друзями, охоронцями і справжніми домочадцями.

Доберман

Добермани вважаються красивими і сильними представниками. Вони володіють унікальними якостями характеру, які відрізняють їх від інших порід псів:

  • Вони можуть стати вірними друзями. Собаки можуть зберігати відданість власнику все життя;
  • Деякі з них можуть стати повноцінним сім’янином, проявляючи любов до всіх домочадцям;
  • Буває, що собака проявляє сильну ворожість і злість. Це якість зазвичай виникає при відповідному вихованні;
  • Добермани не позбавлені доброти, покірності і миролюбності, проте вони вимагають того ж ставлення до себе натомість.

Важливо! Доберман вимагає до себе великої уваги і турботи. При грамотному вихованні, собака зможе стати частиною сім’ї. Псу потрібні постійні фізнагрузкі.

Вага тварини може дійти до 30-40 кг, а зростання – 61-71 см.з даного випливає, що вихованцеві для утримання знадобиться велике приміщення і постійні прогулянки на чистому повітрі.

Далматинець

Дана порода стала дуже популярною після виходу мультика компанії Дісней. Барвистий персонаж привернув власним доброзичливим характером і красивим зовнішнім виглядом. Але все таки не все так банально, поява вихованця в будинку попросить від господаря великої кількості сил і уваги. Цей представник точно не зможе підійти для людей, які ведуть малорухливий життєвий образ і люблять спати.

Тварина дуже активне, воно ніби Заводне, від нього виходить нескінченний потік енергії. Воно регулярно бігає, грає, стрибає. Йому потрібні повсякденні довгі прогулянки на чистому повітрі. Завдяки цьому краще заводити далматинця тим людям, у яких є власний будинок з просторим двором.

Необхідно підкреслити! Далматинці сильно люблять увагу і турботу. Якщо не буде цього, то собака буде гризти взуття, псувати меблі, речі. Не варто гніватися на вихованця, і вже тим більше лаяти. Вона цим методом намагається залучити інтерес.

Далматинець зможе стати відмінним охоронцем і сторожем, він вимагає соціалізації з раннього дитинства. Вага дорослої тварини буде приблизно 27-29 кг, а зріст – 54-61 см.

Кане Корсо

Кане Корсо-Італійська порода собак, яка відома за часів заснування Стародавнього Риму. На даний момент псів використовують для охорони території. Вони дуже вірні і віддані, тому вони добре цінуються серед собаківників і любителів.

Нагороджені врівноваженістю, терплячістю, хорошим розумом і майже не показують ворожість. Вага дорослої собаки буде приблизно 50 кг, зростання в холці досягає 70 см.

У хвостатих є підшерсток, проте він занадто слабо розвинений. Завдяки цьому шерсть у них гладка, вона може бути різних забарвлень (рудого, чорного, сірого). Максимальна життєву тривалість становить 11 років.

Неаполітанський мастиф

У давні часи представників породи неаполітанський мастиф використовували в гладіаторських боях. На них нацьковували диких звірів. Зрозуміло, жорстке ставлення наклало значний відбиток на характер псів, які довгий час проявляли сильну агресію до людей. Але стародавні обряди вже давним давно пішли, і зараз хвостатих тримають переважно для охорони території, для полювання.

У них є відмінна зовнішня особливість – висячі вуха з високою постановкою і зморшки на поверхні чола. Характер доброзичливий, миролюбний, добрий. Собаки можуть стати вірними компаньйонами, вони знаходять спільну мову з дітьми та іншими домашніми тваринами. Іноді можуть висловлювати впертість.

Вовняний покрив гладкий і блискучий. Неаполітанський мастиф вважається великим тваринам, його вага становить практично 70 кг, а зростання в холці може дійти до 75 см.

Гладкошерсті породи середньої комплектації

Собаки з середньою величиною тіла чудово підійдуть для житлової площі або будинку. Вони можуть стати вірними друзями і прекрасними помічниками в побуті і по господарству. А висока розвиненість інтелекту здатна зробити з них розумного соратника.

Так які середні собаки для житлової площі є найбільш ефективними? Розглянемо кілька популярних порід, які найкраще підійдуть для утримання в побутових умовах.

Басенджи

Про породу Бесенджи є мінімум інформації. Відомо виключно лише, що собаки родом з центральних регіонів Африки. Але все таки у них є відмінні відмінні якості – на лобі є зморшка і хвіст, який завжди скручений у вигляді бублика.

Бесенджи з’являються чудову чутливість до настрою власників, вони їх повністю розуміють. На любов господаря вони реагують також, у відповідь вони показують безмірну любов і турботу. Вони не коли не будуть показувати агресію, не будуть гарчати, а просто пройдуть повз, зберігаючи спокій і собаче гідність.

Вони показують дуже великий інтерес до решти собакам, грають з ними в різноманітні ігри. Розміри тіла у них середні, вага може дійти до 9-12 кг, а ось найшвидше зростання в холці становить 41-43 см.

Американський пітбультер’єр

Пітбуль-відома порода собак, яку часто заводять в квартирах і будинках. Вони мають дуже великий запас енергії і намагаються її застосовувати по максимуму. Зазвичай вони намагаються регулярно радувати власного господаря, показують до нього інтерес і безмірну любов.

Якщо буде надано звичайне виховання, то з пітбулів можуть вийти відмінні домочадці. Пси прекрасно піддаються дресируванню, але ось охоронців з них зробити не вийде. Це пов’язано з їх дуже високою допитливістю і зайвої доброзичливістю. Виростає до 50 см в холці, вага може дійти до 15-30 кг.

Англійський бульдог

Англійський бульдог має помірний і врівноважений характер. Собака проявляє середню активність, має не сильну рухливість. Вигулювати її необхідно день у день, але тривалість прогулянки зазвичай займає не велика кількість часу. Завдяки цьому хвостатий цієї породи чудово підійде для утримання в квартирі.

Вихованець прекрасно підійде для людей, що мають помірний характер. Зростання у тварини невеликий, приблизно 40 см, однак при цьому виглядає воно масивно. Маса тіла може досягати 25 кг.Максимальна життєву тривалість становить 12 років.

Боксер

Боксери мають досить задерикуватий характер. Власне це якість значно псує їм життя, при зустрічі з дворовими собаками вони відразу вступають в інцидент, провокують їх на бійку, кидаються. Але їм дає можливість прекрасно уживатися з кішками на одній території.

Боксери регулярно потребують фізичних і розумових тренуваннях. Під час прогулянці при обході території намагаються все обнюхати і досліджувати. Вони низько схиляють голову, нюхають все носом, він у них працює подібно пилососа.

З боксерів може виходити чудовий охоронець двору, але щоб це зробити потрібно грамотна дресирування. Зазвичай представник цієї породи не заливається гучний гавкотом при вході на територію чужої людини, він Його означає коротким гавкотом. Боксери здатні швидко знайти спільну мову з дітьми. Зростання собаки може бути приблизно 53-63 см, а вага тіла – 25-32 кг.

Невеликі гладкошерсті породи собак

Невеликі гладкошерсті собаки вважаються зручними вихованцями в буквальному сенсі цього слова. Вони займають не дуже багато місця, здатні із зручністю уживатися в малогабаритних квартирах, їх дуже легко можна з собою брати в сумці і навіть в кишені в гості, на прогулянку, в поїздку.

Декоративні тварини можуть стати дзвінким охоронцем, але ось проти великих собак вистояти у них не вийде. Завдяки цьому їх не варто застосовувати в якості сторожа у дворі. Зазвичай песиків заводять для душі. З них виходять відмінні домочадці і вірні друзі.

Гладкошерстий фокстер’єр

Собаки є відмінними компаньйонами, вони дуже легко співіснують в квартирі і не вимагають багато вільного місця. Вага у них не непомірно високою: пси можуть досягати 8 кг, а ось сучки зазвичай важать менше 7,5 кг. а ось зростання у них не сильно маленький, в холці висота може становити практично 41 см.

Вони вважаються прекрасними мисливцями. Пси нагороджені відмінною енергетикою, швидкістю. Вони вважають за краще грати в рухливі ігри, бігати, скакати. Однак при цьому нагороджені відмінними інтелектуальними здібностями. Собаки занадто голосно гавкають і люблять апетитно перекусити.

Постійно зустрічаються тварини з білим забарвленням покриву. Але також бувають рудого кольору з плямами бурого відтінку, підпалинами.

Бігль

Собаки породи Бігль є відмінними мисливцями і сторожами. Але добрий характер і ласкавий характер зробив їх улюбленцями людей, тому їх стали активно заводити в квартирах і будинках. Вага дорослої тварини зазвичай становить 15 кг, найшвидше зростання в холці доходить до 40 см.

Необхідно звернути свою увагу! Представники породи Бігль показують чудову лояльність власнику, проте вони важко піддаються дресируванню. Порода поєднує кілька цінних якостей-красу, благородство і чималу швидкість.

Карликовий пінчер

Карликовий пінчер вважається німецькою породою, її основне призначення полягає в лові мишей, щурів і дрібних гризунів. Однак це якість не завадила стати їм популярними вихованцями, які часто утримуватися в побутових умовах.

Вони мають гладкий вовняний покрив, який щільно примикає і злегка блищить. Фарбування у псів різноманітна-є всі відтінки рудого, коричневого кольору, Чорний з підпалинами.

Найшвидше зростання в холці становить 30 см, вага доходить до п’яти кілограм. Собаки не люблять холодну погоду, в зимовий час їм потрібно теплий одяг. Максимальна життєву тривалість становить практично 15 років.

Собаки цієї породи мають міцним складанням тіла. На лобі у них присутні відмінні складочки, які відокремлюють песиків від інших порід. Вони відносяться до декоративних представників, нагороджені спокійним і слухняним характером.

Мопси сильно люблять грати в різні ігри, тому для них можна вибрати різні маленькі іграшки з гумового матеріалу, м’ячики. Вони прекрасно співіснують з дітками і іншими домашніми тваринами. А ось що стосується догляду, то в цій справі не варто висловлювати зайву уважність, важливо тут необхідно забезпечити хороше харчування.

Шерсть у них зазвичай має бежевий відтінок з поверхнею яка блищить. Висота в холці може бути менше 30 см, Маса тіла – не більше десяти кілограм. Оскільки тварини показують маленьку активність, вони можуть страждати ожирінням. При повинно харчуванні здатні прожити практично 15 років.

Джек рассел тер’єр

Представники породи Джек рассел тер’єр відноситься до мисливської групи собак. Вони нагороджені активним і життєрадісним характером. Показують відмінні експлуатаційні якості. Іноді можуть висловлювати агресію до решти тварин.

Тварини воліють грати в активні ігри з різними іграшками. Вони вимагають довгого вигулу на вулиці з дотриманням фізнагрузкі. Зростання в холці може бути 25-30 см, Маса тіла – не більше восьми кілограм.

Перераховані вище собаки гладкошерстих порід зможуть стати відмінними охоронцями, компаньйонами, помічниками і соратниками. Головне необхідно розібратися яка власне порода підійде для вас, заздалегідь оціните власні умови для проживання і можливості. Потрібно пам’ятати, що Хвостаті волелюбні тварини, вони люблять регулярно гуляти, бігати і грати. Вони вимагають дуже високої уваги, повноцінної турботи і відповідного догляду.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , ,
close