Які собаки люблять дітей

Одними з дуже популярних вихованців проживають в будинку, є собаки. Ці компаньйони для сім’ї, тим більше з дітками. Собаки реальні і вірні друзі, що допомагають дитині навчитися любити і відповідати.

Завдання майбутніх господарів-правильно вибрати собі вихованця, щоб він ідеально вписався в життєвий образ. Підбираючи собаку в сім’ю, де є вже невеликі або виросли діти, варто мати на увазі дуже багато моментів.

Важливо звернути власну увагу не тільки на розміри майбутнього цуценя, але і на рівень фіз.активності, характер тварини, наявність генетичних хвороб.

Відносини дитини і собаки

Часто люди ставати перед вибором породи собаки, яка добре уживеться не тільки з дорослими домочадцями, а й дітками. Важливо вибрати породу собаки так, щоб новий член сім’ї зміг стати не тільки компаньйоном, але і реальним другом для не дуже великого чоловічка, не представляючи небезпеки, і не проявляючи агресії.

За однією з версій найбільш оптимально для дитини заводити собак декоративних порід. Це неправильна думка. Адже хоча і дитині фізично буде дуже легко впоратися з маленьким тваринам, але кімнатні собаки досить агресивні, намагаються захистити себе при будь-якому зручному випадку, можуть вкусити дитину. Крім того, багато дітей старшого віку, мріють про собаку, представляючи її реальним другом, з яким можна буде довго гуляти, грати в рухливі ігри, бігати і навіть дресирувати.

Кінологи не радять заводити в будинку, де є діти, такі породи собак як хаскі, шпіци, лайки, далматинці і чау-чау. Ці породи собак мають складний характер і вважаються досить норовливими. Не рекомендується заводити пітбуля і стаффордширського американського тер’єра. Собаки мають не дюжею міццю, представляючи пряму загрозу для дитини.

Не кожен батько розуміє, як важливий для дитини вихованець. Собаки вчать маленьку людину відповідати, висловлювати реальну доброту і турботу. Завдяки собаці, дитина розвивається швидше. Психологи відзначають, що собака допомагає дитині побороти виниклі страхи і навчить довіряти.

Вибираючи породу собаки для власної дитини, слід врахувати ряд умовою. Потрібно розуміти, що вага собаки не повинен бути на порядок вище дитини. Тварина обов’язково має терпимо, а краще дружелюбно, відноситься до дітей. Декоративні собаки часто несуть серйозну небезпеку для дітей, ніж їхні великі родичі.

Як собаку няньку можна розглядати наступні породи:

  • шнауцер;
  • Бішон-фрізе;
  • вельш коргі;
  • бігль;
  • Ірландський сетер;
  • пудель.

Якості, на які потрібно дивитися під час вибору собаки в будинок, де є дитина, такі:

  • любов і терпимість до маленьких дітей;
  • витривалість і рухливість;
  • інтелект і інстинкт оберігати.

Ідеальним віком, щоб завести собаку в будинку як вихованця для дитини, вважається 10 років. Власне в такому віці у дітей зароджується необхідність по-справжньому піклуватися про когось. У такому віці дитина розуміє, як необхідно доглядати за твариною, скільки приділяти уваги і любові.

До віку 5 років, психологи взагалі не радять заводити домашніх чотириногих, не якщо говорити про собак. У молодому віці діти не здатні відповідати. Тим більше якщо це собака, адже дитина може заподіяти усвідомлений або неусвідомлений шкоду тварині.

Завести собаку в підлітковому періоді дитини-особливо корисно. Це дасть можливість розвинути не тільки відповідальність і товариськість, а й надасть можливість опрацьовувати і боротися з внутрішніми страхами, пов’язаними з дорослішанням.

Які породи собак люблять дітей

Великі породи собак рекомендується заводити в будинку, де є діти старше шестирічного віку. Те ж стосується і середніх порід собак. Дресирування повинна виконуватися дорослою людиною або професійним кінологом і виключно після цього, дитиною. Тим більше наприклад, якщо люди завели собі вівчарку, чау-чау або добермана. Породи собак, які люблять дітей:

Вельш коргі

Однією з дуже добрих і милих порід собак, вважається вельш-коргі. Це собаки родом з Уельсу, згідно зі старою легендою, з’явилися серед людей завдяки феям, які подарували їм таких вихованців. Собаки цієї породи не відрізняються великим розміром-вага близько 15 кг.Лапки тварини короткі, а тулуб покрито шовковистим вовняним покривом. Характер такого собаки активний і життєрадісний, при цьому вельш-коргі терпимі інтелектуали. Вважають себе охоронцями дітей, активно оберігаючи їх від самих різних напастей.

Стародавня порода декоративних собак родом з Китаю. Виведена порода була для розваги знатних осіб. Тіло у здорового мопса не великих розмірів, з укороченими лапами. Звичайна вага для цієї собаки-8 кг. шерстний покрив не насичений, короткий. Характер тварини прекрасно підійде для того, щоб контактувати з дітьми. Мопси слухняні, терплячі, при цьому досить активні і допитливі. Вихованець досить швидко прив’язується до власних власників, вимагаючи до себе уваги, а ще досить добре ладнає як з маленькими, так і у Ж З виросли дітьми.

Пудель

Розумні пси, досить поширені в усьому світі. Батьківщиною таких собак вважається не Франція, а Німеччина. Зовнішній вигляд тварини важко переплутати з іншою породою – кучерява шерсть, самих різних забарвлень. Пудель відрізняється кмітливістю, азартністю, уважністю і бажанням вивчати все нове. Ця порода собак добре ладнає з малюками. Вони стають для не дуже великої дитини справжньою нянькою, оберігаючи від небезпек.

Ретривер

Канадська собака мисливець, що застосовується в нинішньому світі як Поводир, сищик або компаньйон. Тіло тварини усереднених розмірів з сильною, міцною спиною і короткою шерстю. Собаки ласкаві і проникливі, володіють азартом і кмітливістю.

Бігль

Порода, що з’явилася в Англії. Спочатку таких маленьких собак застосовували для вистежування і полювання на дрібних тварин. Біглі дуже комунікабельні, досить азартні і допитливі. Відмінною рисою цієї породи вважається доброзичливість. Такий вихованець буде одночасно прекрасним другом і охоронцем для дитини.

Різеншнауцер

Німецька порода собак, що застосовувалася на перших кроках для охорони пасовищ з великою рогатою худобою. Різеншнауцери маленьких розмірів, але мають довгу, жорстку, насичений шерстю. Тому власникам перед покупкою такої тварини необхідно задуматися про те, що потрібно регулярно доглядати за вовняним покривом. Собаки нечасто показують агресію, а перебуваючи поруч з дитиною завжди активні, кмітливі. Специфічна особливість таких собак-лояльність. Підбираючи одного господаря для себе, вони не будуть виконувати забаганки і бажання інших.

Бостон-тер’єр

Штучно виведена порода собак в Бостоні. вважається представником декоративних порід собак. При гарному догляді і збалансованому раціоні вага вихованця може досягати близько 10 кг.чудово підійдуть для дітей навіть дуже і дуже невеликого віку, адже співіснують навіть з малюками, які ще погано ходять. Собаки допитливі, грайливі і рухливі. Особливістю вважається те, що бостон-тер’єр нечасто ставати основою алергічні реакції у людини на шерсть.

Бішон-фрізе

Французькі декоративні собачки, з густим і довгим шерстним покривом ідеального білого кольору. У певних джерелах зустрічається назва-Французька болонка. Навіть без особливого виховання, собака відразу налаштована дружелюбно по відношенню до дітей, швидко розуміє чого від неї хочуть, добре навчається самим різним трюкам. Ці собаки фактично абсолютно позбавлені агресії.

Джек-рассел-тер’єр

Виведена в Англії порода, яка призначена для полювання. Знайшла популярність на іншому континенті – Австралії. Володіє меншим зростанням, короткими, однак при цьому дуже спритними лапами, добре розвиненою мускулатурою. Джек-рассел-тер’єр надзвичайно активна порода собак, завжди віддані власному господареві. З величезною радістю ставляться до маленьких дітей, граючись і бігаючи з ними на вулиці. Характерна риса таких собак-стійка психіка.

Сенбернар

Порода сторожових собак, що славиться власним безстрашністю і величчю. Ці прекрасні, героїчні красунчики здатні шукати зниклих людей, рятують і попереджають людей про насування лавини. Тварина ніколи не кине власного власника навіть в самі непрідусмотренние моменти. Строгий, значних розмірів пес, надзвичайно сильно любить дітей, обожнює грати і бігати з ними, так як у нього добре і любляче серце.

Варто додати, що незалежно від породи собаки, величезне значення має виховання і дресирування. Собаки-Живі і дуже розумні істоти. Навіть сама зла і небезпечна порода собак, може бути милою і доброю, якщо виховується в будинку, де є любов.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , ,
close