Володимир Пресняков: біографія, творчість, особисте життя співака

Значною творчою спадщиною, музичними преміями, хітами та нагородами може похвалитися Володимир Пресняков. Однак у нього і його дружини Наталії Подольської з’явився ще один привід для урочистостей і гордості: їхня сім’я поповнилася синочком Ванею. Володимир Пресняков — чудовий приклад того, як бути успішним у творчості та в сім’ї, як важливо людині реалізуватися в кар’єрі та в коханні. Наша стаття розкриє таємниці щастя Преснякова-молодшого.

Володимир Пресняков: біографія, особисте життя

1968 року в місті Свердловську (тепер Єкатеринбург) у музичній родині Преснякових народився хлопчик. Мати, Олена Петрівна, і батько, Володимир Петрович, незабаром після народження сина стали солістами відомого в СРСР ансамблю «Самоцветы». Ось як складалася його доля:

Перші кроки у творчості

Дитина з дитинства виявляла музичний талант. Уже в 11-річному віці хлопчик склав першу пісню, а через рік співав у церковному хорі в Москві (Єлоховська церква). Через рік Пресняков-молодший виконував пісні на виступах популярного гурту «Круїз».

Але перші гастролі не зробили юного співака улюбленцем публіки. Пресняков, пісні якого незабаром здобули величезну популярність серед радянських слухачів, у 15 років взяв участь у популярній телепередачі Лайми Вайкуле. Це стало першою сходинкою Володимира до вершин естрадного Олімпу.

Після школи Володимир Пресняков-молодший став студентом Хорового училища імені Свєшнікова, а пізніше пішов на диригентсько-хоровий факультет до музичного училища імені Жовтневої революції, де вивчав тонкощі музичної грамоти і вдосконалював вокал.

На шляху до популярності

Популярність прийшла до юного артиста після виходу 1986 року на радянські екрани фільму «Вище веселки», де юнак зіграв головну роль і заспівав кілька пісень.

Слідом за ним за участю Володимира вийшла стрічка «Острів загиблих кораблів» і фільм «Вона з мітлою, він у чорному капелюсі».

У 1987 році Володимир став працювати в престижному Театрі пісні, яким керувала примадонна російської естради Алла Пугачова. Тут він займався творчістю до 1994 року. Паралельно наприкінці 1980-х років молодий співак сформував гурт «Капітан». Але вона проіснувала недовго, так і не стала улюбленицею публіки.

Білявий хлопчина з високим голосом запам’ятався публіці, завоював величезну популярність як співак і актор. Талант і величезна працьовитість принесли артисту визнання публіки і заслужені нагороди, серед яких премія «Золотий грамофон», звання «Співак року».

Особисте життя

Скільки років Преснякову-молодшому і як склалося його особисте життя? Пресняков, вік якого сьогодні 52 роки, був тричі одружений і має 3-х синів. Ось жінки, з якими розділив долю Володимир Пресняков (діти народилися у двох шлюбах співака):

 1. У цивільному шлюбі з Христиною Орбакайте, яка стала його першою дружиною, у Володимира народився син, якого назвали Микита.
 2. У другому шлюбі з Оленою Ленською дітей не було.
 3. У шлюбі з Наталею Подольською (співачка) народилися двоє дітей:
 • син Артемій;
 • син Іван.

Володимир Пресняков, дружина якого народила йому другого сина 22 жовтня 2020 року, повідомив про народження малюка в соціальних мережах, де розмістив фото з новонародженим Ванею. Дружина Преснякова на фото виглядає щасливою матір’ю і дружиною.

Володимир Пресняков: пісні, кар’єра в шоу-бізнесі

Пресняков Володимир — харизматичний красивий хлопець із чудовим голосом в одну мить став кумиром радянської молоді після виконання головної ролі у фільмі «Выше радуги». Ось головні досягнення співака:

Творчі успіхи

Досягнувши популярності, співак став співпрацювати з найвідомішими авторами і композиторами. Наприкінці 1980-х — на початку 1990-х років. Пресняков-молодший увійшов до десятки найкращих виконавців СРСР. Його концерт «Замок з дощу» відзначений як «Найкраще шоу року».

Ось деякі популярні пісні тих років:

 • «Там немає тебе».
 • «Небеса обітовані».
 • «Тільки де ти».
 • «Острови».
 • «Обмани меня».
 • «Білий сніг».

Досягнення та нагороди

Пісні Преснякова принесли співакові народне визнання, нагороди та почесні звання. Ось деякі досягнення російського артиста в шоу-бізнесі:

 • у Монте-Карло був нагороджений «Золотим ключем»;
 • став володарем премії «Золотий грамофон».

Володимир Володимирович Пресняков, людина творча й обдарована, домігся успіху. За роки кар’єри він створив 2 міні-альбоми, 13 повноцінних альбомів і три DVD. Останній великий альбом «Бути частиною твого», вийшов у 2012 році. У 2020 році артист випустив мініальбом «ТВА».

Сьогодні Володимир Пресняков продовжує працювати над новими піснями. Цього року на великому різдвяному концерті він виконав нову пісню «Достучаться до небес».

Редакція щиро вітає Володимира Преснякова та його дружину Наталю Подольську з народженням сина і бажає їхній родині щастя, а популярному артистові нових досягнень у творчості.

Позначки:, , , , , , ,
close