5 вагомих причин віддати дитину на танці

Усі батьки знають, наскільки важливим є не лише інтелектуальний, а й фізичний розвиток дитини. Адже саме в дитинстві відбувається бурхливий ріст організму, активно формується нервова та кістково-м’язова система, вдосконалюється дихальний апарат і закладаються основи гарного здоров’я.

Дітей, які займаються танцями, помітно одразу — у них плавна хода, рівна постава, красиві рухи. Але це не єдині причини, чому танці так корисні всім дітям.

Танець — це активна фізична підготовка

Заняття хореографією — це найкраща альтернатива спорту для тих дітей, які абсолютно не хочуть ним займатися. Дитину, яка танцює, завжди видно серед однолітків: її спина рівна, плечі розгорнуті, голова піднята, постава — ідеальна, а хода — легка.

Хореографія допомагає дітям навчитися володіти власним тілом. Це актуально для дитини будь-якого віку — від дошкільного до підліткового, коли йде серйозна перебудова організму. Саме тому починати займатися танцями ніколи не пізно.

Танець — це емоційна розрядка

Він вчить дитину правильно взаємодіяти зі своїми емоціями, допомагає виплеснути енергію, гармонізує нервову систему.

Після хорошої хореографії дитина стає радісною, гармонійною, спокійною і легше засвоює нову інформацію.

Танці розвивають артистизм

Музичність, почуття ритму, здатність до імпровізації — ось те, що в надлишку дарують танці.

Танцюючи, дитина позбавляється скутості, невпевненості в собі, скутості, тілесних блоків. Малюк із кожним вивченим елементом стає більш впевненим у собі та своїх силах, тішачи батьків успіхами.

Зі страхом виступів пропадає і страх спілкування з однолітками

У танцях, навіть у найменших, реалізується потреба в спілкуванні.

Діти вчаться знаходити спільну мову, працювати в парі та в колективі, домовлятися, відчувати партнера, спілкуватися з протилежною статтю шанобливо та без ніяковості, комунікувати з людьми різного віку — у дорослому житті це все точно стане в пригоді.

Танець прищеплює любов до прекрасного

Через танець дитина може відчути себе в мистецтві, сформувати своє «художнє Я». Крім того, танці плекають у малюках любов до музики, до прекрасного.

Але головна причина віддати дитину в танцювальну студію — це її особистий інтерес і бажання розвиватися в цій сфері.

Позначки:, , , , , ,
close