Використання широкоформатного друку

У вас є бізнес і ви не знаєте, які рекламні заходи вжити, щоб привернути увагу великої кількості потенційних клієнтів? Варто скористатися перевагами сучасних технологій, наприклад, можливістю широкоформатного друку. Професійні друкарні пропонують безліч способів широкоформатного друку, які можна використовувати як в якості внутрішньої, так і зовнішньої реклами.

Що таке широкоформатний друк?

Сьогодніширокоформатний друк дозволяє виготовляти друковані матеріали на великих аркушах. Він добре підходить для друку на папері для плакатів, білбордів і сітілайтів, плівках, включаючи полімерні, мономерні і литі плівки, полотні або банерах. Для виготовлення відбитків використовуються сольвентні і струменеві чорнило.

Сольвентний друк покритий ламінатом, що робить його стійким до атмосферних умов, тобто вологості, дощу, ультрафіолетового випромінювання, різких змін температури, тому його використовують на відкритому повітрі. Вона зберігає свої початкові кольори протягом багатьох років і швидко сохне», — дізнаємося ми в інтерв’ю з фахівцем цифрової друкарні WEBA з Вроцлава, яка пропонує Експрес-друку великого формату в атмосферостійкій якості з роздільною здатністю до 1440 dpi.

Струменевий Друк, з іншого боку, використовує екологічно чисті пігментні чорнила або чорнило на водній основі, що робить його дуже безпечним для навколишнього середовища, тому він в основному використовується в приміщеннях. На жаль, вона трохи дорожче сольвентного друку. Латексний друк поєднує в собі переваги струменевого і сольвентного друку.

Використання широкоформатного друку

Широкоформатний друк — це та форма просування, яку вибирає більшість компаній, що бажають донести інформацію про свій бізнес за допомогою плакатів або банерів. Друкована реклама, розташована на видному і жвавому місці, допоможе привернути увагу потенційних клієнтів і має велике охоплення. Широкоформатний друк в основному використовується для створення плакатів, щитів, банерів, вивісок, автомобілів або брезенту. Широкоформатний друк часто використовується для реклами, передвиборних і соціальних кампаній.

Обернувши автомобіль, ми отримуємо мобільну рекламу, яка здатна охопити велику кількість споживачів за короткий проміжок часу. При обклеюванні автомобілів використовується сольвентна графіка, надрукована на полімерних або високоякісних литих плівках. Готові відбитки можуть бути додатково захищені матовим і глянцевим ламінатом, УФ-фільтром або покриттям для підлоги. Широкоформатний друк пропонують багато друкарень. Пам’ятайте, що реклама, розташована на великій поверхні, притягує погляд. Якщо він буде додатково інтелектуальним і цікавим, ви можете розраховувати на нових клієнтів в короткі терміни.Позначки:, , ,
close