Єллоустонський національний парк: цікаві факти

Єллоустонський національний парк — це неперевершена краса природи, розташована на решті площі степів. Знаходиться він у західній частині США, на території штатів Вайомінг, Монтана та Ідаго. Цей парк вважається найпершим національним парком у світі, оскільки був заснований 1 березня 1872 року.

У єллоустонському національному парку відбувається велика кількість землетрусів щороку. Це одна з найактивніших зон сейсмічної активності у світі. Щорічно тут реєструється від 1000 до 3000 землетрусів. Ця велика кількість землетрусів обумовлена геологічною активністю регіону, де зустрічаються кілька пластин земної кори.

У парку можна помітити велике різноманіття рослинного світу. Тут росте понад 2000 видів рослин, серед яких велика кількість ендемічних видів. Ліси займають 80% території парку і становлять велику частину його природного багатства. Щиро віриться, що саме ці ліси стоять на початку ланцюжка екологічного багатства парку.

Єллоустонський національний парк — це незвичайне місце, яке вражає своєю природною красою та геологічними чудесами. Це місце, яке треба відвідати хоча б раз у житті, щоб насолодитися його унікальністю та розкішшю природи.

Розташування та природа

Єллоустонський національний парк є найпершим національним парком в світі. Парк був засновано 1 березня 1872 року. Тут росте понад 2000 видів рослин. Ліси займають 80% території, але частіше за все, вони невідчутні для людей. Останній великий

Видатні природні явища

У єллоустоунському національному парку вражають своєю природною красою і різноманітністю видатні природні явища. На решті площі знаходяться степи. Щорічно відбувається від 1000 до 3000 землетрусів, але вони невідчутні для людей. Останній великий землетрус відбувся давно, але частіше за все парк відчуває менші посередні та незначні землетруси.

Назва явищаОпис
ГейзериУ парку знаходиться близько 500 гейзерів, з яких 60 активні. Найвідоміший з них — «Old Faithful», який щогодини викидає стовп води на висоту до 55 м.
Гарячі джерелаВеличезні джерела, сповнені киплячими водами, природними басейнами з яскравими мінеральними відкладами. Колір води може варіюватися від білого до блакитного або навіть червоного.
Сіркові западніЦе великі кратери з середньою температурою 80-90 градусів Цельсія, в яких постійно кипить густа сіркова жовта густа грязь. Це незвичайне явище приваблює туристів своєю неповторною красою і запахом.

Ці природні явища роблять єллоустоунський національний парк унікальним і привабливим для відвідувачів з усього світу.

Різноманітність флори та фауни

Єллоустонський національний парк є найпершим національним парком в світі. Парк був засновано 1 березня 1872 року.

Тут росте понад 2000 видів рослин. Ліси займають 80% території, на решті площі знаходяться степи.

У Єллоустоунському національному парку щорічно відбувається від 1000 до 3000 землетрусів.

Отзывы

Анна Шевченко

Єллоустонський національний парк: цікаві факти Як жінка, я завжди мріяла про відпочинок в природі, і Єллоустонський національний парк здавався ідеальним місцем для цього. Цей парк, що знаходиться в США, є найпершим національним парком в світі, заснованим у 1872 році. Захоплююче, чи не так? Один із цікавих фактів про цей парк полягає в тому, що на його території щорічно відбувається від 1000 до 3000 землетрусів. Це може здатися трохи жахливим, але це свідчить про активну геологічну діяльність регіону. У парку ми також зможемо насолодитися різноманітністю природи. Тут зростає понад 2000 видів рослин, а ліси займають 80% території. Подумати тільки, які кольори та аромати нас чекають під час прогулянок серед цих чарівних лісів! На решті площі Єллоустонського національного парку знаходяться також степи, які, безсумнівно, захоплюють своєю простотою та величчю. Це місце, де ми можемо знайти спокій та гармонію, втекти від шуму міського життя. Отож, Єллоустонський національний парк — це місце, яке варто відвідати, щоб насолодитися природною красою, заспокоєнням та почути таємниці землі. Що ще може бути кращим?

mary001

Спасибі за цікаву статтю! Як жінка, мене завжди привертають природні красоти. Захоплююче читати про Єллоустонський національний парк і його неймовірні факти. Цікаво, що парк був заснований ще у 1872 році і став першим національним парком у світі. Радує, що на його території росте понад 2000 видів рослин, а ліси займають 80% площі. Також вражаюче, що щорічно відбувається від 1000 до 3000 землетрусів. Звучить як справжнє пригода! Чекаю на нові цікаві статті про природу та подорожі. Дякую!

nick1

Цікавий коментар! Ніколи не уявляв, що в Єллоустонському національному парку відбувається так багато землетрусів! Здається, що ці природні явища є невідчутними для людей, але, очевидно, не в цьому парку. Я також вражений тим, що Єллоустон є найпершим національним парком у світі, заснованим у 1872 році. Здається, що це місце повне розмаїття природи — з 2000 видів рослин і лісами, які займають 80% території. Я хотів би побувати там і насолодитися всією красою цього парку. Дякую за ці цікаві факти!

Позначки:, , , , ,
close