Грошовий код: як розрахувати і для чого

Езотерика

robertss 14.09.2023 Article

Грошовий код допомагає налагодити стабільний фінансовий потік, віддати борги, створити накопичення без зусиль. Чи так це насправді і як розрахувати персональний грошовий код? Відповіді дає нумерологія, наука про числа та їхній вплив на життя.

Поняття грошового коду та його роль

Грошову карму можна змінити, знаючи нумерологічні інструменти впливу на фінансовий потік. Гроші — це потужна енергія, здатна зростати, як пише в книзі «Коди грошей і багатства» Віра Надєждіна.

Що таке грошовий код?

Грошовий код — це поєднання кількох чисел, яке магнітом притягує фінансовий успіх у життя людини. Код отримують шляхом простого арифметичного розрахунку. Технологію обчислення розробила наука нумерологія.

У даті народження людини, її імені та номері телефону, адресі або паспортних даних містяться певні цифри. Вони створюють вібрації, які мають магічний вплив на долю. Хтось народжений, щоб купатися в грошах, а комусь доводиться багато і наполегливо працювати, щоб досягти мети.

Це пов’язано з впливом чисел, адже одні приваблюють гроші, а інші ні. Які числа є в нумерології? Розрізняють два види чисел:

Джудіт Норман, авторка книги «Всі таємниці чисел. Нумерологія — з чого почати?» навела приклади цифр, які сприятливо впливають на фінанси людини:

 • Число 3 — ознака того, що будь-які фінансові операції будуть успішними.
 • Число 6 допоможе збільшити прибуток, знизить ризики витрат і втрат.
 • Число 8 — символ нескінченності, багатства і процвітання.

Таким чином, будь-які поєднання типу 88, 38, 68 і подібні забезпечать людині безбідне існування. Що частіше ці числа з’являються в житті (у номерах автомобілів, що проїжджають повз, на грошових купюрах і монетах, на годиннику тощо), то краще.

Нейтральними називають числа 4 і 5, вони не чинять негативного впливу, а в поєднанні з грошовими числами, забезпечать успіх у фінансовій сфері. Негативним числом вважається одиниця, яка відштовхує гроші.

Фінансовий код закладено в даті народження. Розрахувавши його, застосовуйте як амулет для поліпшення якості життя, отримання престижної та високооплачуваної роботи, вигідного шлюбу або виграшу в лотерею.

Для чого вираховувати грошовий код?

Знаючи, як саме виглядає особистий грошовий код і як поєднання цифр у ньому впливає на фінансову стабільність, впораєтеся з будь-якими труднощами. Якщо фінансовий потенціал від природи не надто великий, можна його скоригувати. Якщо він стабільно високий, час використати шанс.

Що дає грошовий код? Той, хто знає правила роботи грошового коду, зможе:

 1. Зрозуміти перспективу своїх грошових справ.
 2. Примножити фінанси.
 3. Керувати грошовими потоками так, щоб не влазити в борги і накопичити достатню суму.
 4. Уникнути обманів і необдуманих витрат.

Однак грошовий код сам по собі не виправить фінансове становище. Що ще впливає на добробут людини? Зверніть увагу на такі чинники:

 1. Невміння працювати із задоволенням і марні спроби знайти призначення в житті.
 2. Думки про те, що робота — тяжка праця, страх змінювати місце роботи, страх невідомості та невпевненості в собі, у своєму професіоналізмі та досвіді.
 3. Боязнь великих грошей. Поява думок про те, що з фінансовим потоком у життя прийдуть проблеми, неприємності, спокуси і ризики.
 4. Шаблон-установка «не в грошах щастя», який змушує відмовлятися від вигідних пропозицій на користь тихого й безрадісного життя.
 5. Невміння витрачати фінанси на себе, надмірна скупість і накопичення.

Нумеролог Артем Блок пояснює, що пробити фінансову стелю можна, позбувшись негативних настанов, створивши умови для нового результату, розробивши план з досягнення мети, полюбивши себе.

Зламайте старі шаблони, і персональний фінансовий код працюватиме магнітом для грошей.

Як розрахувати грошовий код?

Існує кілька варіантів розрахунку грошового коду. Обчислення прості й під силу кожному. Але в нумерології заведено вважати, що розрахунок фінансового коду для себе робити не можна. Це негативно впливає на фінанси.

Щоб обчислити особистий грошовий код, зверніться до нумеролога або довірте це комусь зі знайомих, пояснивши логіку дій. У відповідь можете розрахувати фінансовий код помічникові.

Розгляньте два основні варіанти розрахунку грошового коду, який використовують нумерологи.

Перший варіант розрахунку:

 1. Запишіть дату народження того, кому обчислюєте грошовий код. Наприклад, 03.09.1978.
 2. Порахуйте першу цифру коду, склавши цифри дня: 0 + 3 = 3.
 3. Розрахуйте другу цифру коду, склавши цифри місяця: 0 + 9 = 9.
 4. Визначте третю цифру коду, склавши всі цифри: 1 + 9 + 7 + 8 = 25. Доведіть 25 до простого: склавши 2 і 5, отримаєте 7.
 5. Послідовно складіть усі отримані числа: 3 + 9 + 7 = 19.
 6. Створіть комбінацію з кінцевих чисел: 39719. Це і є фінансовий код.

Запам’ятайте, запишіть і використовуйте собі на благо.

Другий варіант розрахунку відрізняється від першого. Він складніший. Необхідно розрахувати три числа:

 • імені;
 • дати народження;
 • народження.

Їхня комбінація — персональний грошовий код людини.

Число імені розраховується так:

 1. Присвойте кожній букві імені цифру. Ось значення букв алфавіту в нумерології: А — 1, Б — 2, В — 6, Г — 3, Д — 4, Е — 5, Ж — 2, З — 7, І, Й — 1, К — 2, Л — 2, М — 4, Н — 5, О — 7, П — 8, Р — 2, С — 3, Т — 4, У — 6, Ф — 8, Х — 5, Ц — 3, Ч — 7, Ш — 2, Щ — 9, И — 1, Ь — 1, Е — 6, Ю — 7, Я — 2.
 2. Складіть усі цифри імені, наприклад: Ольга — це 7 + 2 + 1 + 3 + 1 = 14. Приведіть результат до простого числа: 1 + 4 = 5.
 3. Число дати народження (03.09.1978): 0 + 3 + 0 + 9 + 1 + 9 + 7 + 8 = 37. Приведіть відповідь до простого числа: 3 + 7 = 10, 1 + 0 = 1.
 4. Розрахуйте число дати народження: 0 + 3 = 3.

Отже, грошовий код — 513.

Працює і той, і інший розрахунок. Можете зробити обидва і використовувати два варіанти фінансового коду одночасно, це посилить їхній вплив.

Як використовувати грошовий код?

Як працювати з грошовим кодом? Ось прості рекомендації:

 1. Візьміть купюру великого номіналу, нанесіть на неї грошовий код (один або обидва варіанти) і постійно носіть при собі. Нікому не віддавайте і не витрачайте цю суму.
 2. Вибираючи новий номер мобільного телефону, віддайте перевагу тому, який повторює персональний фінансовий код.
 3. Добре, якщо ці ж цифри є на номерному знаку особистого автомобіля.
 4. Запишіть код на папері й покладіть у те місце, де зберігаються заощадження.
 5. Під час підрахунку вартості послуг, які надаєте, округлюйте значення до розміру особистого грошового коду, прописуйте його в номерах контрактів і рахунків на оплату.
 6. Зробіть особистий талісман із фінансовим кодом — браслет, каблучку або кулон. Нанесіть код на прихований від сторонніх очей бік виробу.

Повторюйте особистий грошовий код про себе щоразу, коли має бути важлива угода. Так радить робити Роман Фад, фіналіст «Битви екстрасенсів» і автор книги «Коди підсвідомості. 100 кодових фраз для щастя й удачі».

Важливо знати, що особистий грошовий код — це та інформація, яку не потрібно розкривати іншим людям. Тримайте його в таємниці, щоб комбінація цифр працювала лише на вас, а не створювала безбідне життя іншим людям.

Змінити негативну закономірність в отриманні грошей від роботи й партнерства можна, якщо розрахувати й використати унікальний код, що привертає в життя добробут і фінанси. Розрахуйте і використовуйте його щодня, не перестаючи займатися улюбленою справою і радіти життю.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Листівки з днем народження для чоловіків

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Позначки:, , , , , ,
close