“Скліфосовський”: актори та ролі серіалу

Російський серіал «Скліфосовський», актори якого відомі й за іншими ролями в кіно, завоював любов публіки. Проєкт показує робочі будні лікарів, які щодня рятують життя людей. В інституті швидкої допомоги немає часу на роздуми, — рішення потрібно приймати тут і зараз. Це завдання як нікому вдається лікарям клініки.

Ось головні актори серіалу «Скліфосовський»:

Максим Аверін (Олег Брагін)

У серіалі Максим Аверін грає головного хірурга і ловеласа Олега Брагіна. Колектив не втомлюється пліткувати про пригоди харизматичного лікаря, але йому немає до цього діла. Ухвалення важких рішень, порятунок людських життів начисто позбавили Олега сентиментальності.

Першу епізодичну роль у своєму житті Аверін виконав у 6 років. Це була робота у фільмі «Пригоди графа Невзорова». Після школи Максим закінчив Вище театральне училище ім. Щукіна. Актор бере активну участь у житті театру, а також знімається в кіно. Є лауреатом премій «Чайка», «Тріумф», «ТЕФІ». Також Аверін знявся в таких проєктах: «Магнітні бурі», «Місце під сонцем», «Глухар», «Жила-була одна баба», «Горюнов».

Марія Куликова (Марина Нарочинська)

Серіал «Скліфосовський» подарував Марії Куликовій роль нейрохірурга Марини Нарочинської. Пізніше героїня очолила хірургічне відділення. Неприступна красуня зрештою стала дружиною Олега Брагіна і народила йому доньку.

Марія Куликова народилася в інтелігентній родині. З дитинства відвідувала театральну студію, а першою помітною роллю в кіно стала лісова царівна в однойменній казці. Закінчивши Вище театральне училище ім. Щукіна, Марія Куликова працювала в театрі, а на екрані виконала понад 60 ролей. Здебільшого це були серіали: «Дві долі», «Жінка-зима», «Парфумерка», «Коли йде кохання». Але були й повнометражні роботи «Імперія під ударом», «Своя правда».

Антон Ельдаров (Салам Гафуров)

У серіалі «Скліфосовський» актор перевтілився в хірурга і хлопця студентки Юлії — Салама Гафурова. Незабаром лікар став доктором наук, але загинув від нещасного випадку.

Корінний москвич Антон Ельдаров народився в багатодітній родині. Його таланти почали проявлятися ще в музичній школі, яку він відвідував по класу скрипки. Пізніше він брав участь у театральних постановках і зрештою вступив до ВДІКу. Перша кіноробота «Полетіли» принесла Антону одразу головну роль. Також він знявся в таких проектах: «Дивовижна долина», «Російський переклад», «Солдати», «Ранетки», «Втеча», «Батько Матвій». Крім кіно Ельдаров захоплюється написанням пісень і віршів.

Андрій Барило (Євген Неклюдов)

Уродженець литовського міста Шяуляй Андрій Барило зіграв анестезіолога-реаніматолога. Деякий час герой пропрацював у Скліфі, але незабаром звільнився і поїхав до Іспанії. Далі його сюжетна лінія простежується в Аргентині, де він став бізнесменом.

У дитинстві в Андрія Барила були різнопланові захоплення: заняття в аероклубі, музика, гра на гітарі, шкільні виступи. Після закінчення школи вступив до Вищого театрального училища ім. Щукіна. Уперше знявся у фільмі «Хелп мі» в ролі хлопця за викликом. Але помітним він став після участі в картині «Злодійка». Далі були такі кінороботи: «Приватний детектив», «Право на щастя», «Атлантида», «Коли цвіте бузок», «Чорні вовки», «Софія».

Олександр Сірін (Іван Хромов)

Персонаж Сіріна — Іван Хромов — один із головних нейрохірургів клініки. Потім він перевівся в приватну лікарню Санкт-Петербурга і одружився з ведучою місцевого каналу Марією Лазарєвою.

Олександр Сірін народився в акторській родині. Після закінчення терміну служби в армії Олександр вступив до Вищого театрального училища ім. Щукіна, де прагнув узяти максимум від навчання і стати найкращим актором. Дебют Олександра в кіно відбувся у фільмі «Адам одружується на Єві». Потім були такі роботи: «Два гусари», «Досьє детектива Дубровського», «Золоте теля», «Полювання на піранью», «Ключ Саламандри», «Зворотний бік Місяця».

Володимир Довжик (Юрій Шейман)

Подобається «Скліфосовський»? Серіал зібрав на майданчику багатьох відомих російських акторів, зокрема й Володимира Довжика. Чоловік виконав роль нейрохірурга клініки, а пізніше став завідувачем відділення.

Володимир Довжик здобув акторську освіту у Вищому театральному училищі ім. Щукіна і більшу частину часу приділяв грі в театрі. Кіноглядачам він запам’ятався більше як епізодичний актор. Але ролі Довжика були яскравими і незабутніми.

Екранна робота почалася з фільму «На Муромській доріжці», і продовжилася картинами «Російський регтайм», «Живий Пушкін», «Золота голова на пласі», «Паризьке кохання Кості Гуманкова», «Дякуємо за кохання!». Не менш помітними стали його ролі в серіалах «Бригада», «Крем», «ОСА».

Олена Яковлєва (Ірина Павлова)

Героїня Олени Яковлєвої з’явилася в третьому сезоні серіалу, зате запам’яталася всім глядачам. Судинний хірург Ірина Павлова швидко просувається службовими сходами, ставши завідувачкою відділення невідкладної хірургії.

Народна артистка РФ Олена Яковлєва родом із Новоград-Волинського. Через батьківську службу сім’ї доводилося часто переїжджати, тому Олена змінила багато шкіл. А після закінчення з першого разу вступила до московського ГІТІСу. Дебютною роботою в кіно стала картина «Двоє під однією парасолькою». Але справжню популярність Яковлевій принесла роль «нічного метелика» в «Інтердівчині». Також актриса відома за такими проектами: «Каменська», «Чорний квадрат», «Я залишаюся», «Рита», «Врата галактики».

Олександр Соколовський (Артем Павлов)

Акторові дісталася роль сина професора МДТУ Миколи Павлова — Артема. Герой працював ординатором, але потім перевівся в клініку нейрохірургії ім. Бурденка. Бурденка. Пізніше Артем зі своєю дівчиною полетів до Кракова.

Олександр Соколовський хотів стати актором з 12-ти років. Вирушивши до Москви, хлопець пробувався в різні театральні училища, але скрізь на нього чекав провал. Успішне завершення проб було тільки в ГІТІСі. Але навіть після закінчення інституту Соколовський працював не за професією. Незабаром його запросили грати в серіал «Розкол», що і стало дебютом у кіно. Пізніше актор знявся в таких фільмах і серіалах: «Пристрасті за Чапаєм», «Молодіжка», «Ви всі мене бісите!», «Рубіж».

Дмитро Міллер (Петро Пастухов)

Дмитро втілив на екрані образ судинного хірурга, а після — завідувача відділення невідкладної допомоги. Також Петро Пастухов став співробітником Міністерства охорони здоров’я і одружився зі старшою медсестрою Поліною.

Дмитро Міллер виріс у місті Митищі. Після школи він вступив до медичного технікуму, але побачивши набір студентів до Щепкінського театрального училища, вирішив спробувати сили, — і не прогадав. Першу роль у кіно Міллер зіграв у фільмі «Слуга государев». Також актор відомий за такими проектами: «Масакра», «Світлофор», «Вісімдесяті», «Анна Кареніна», «Бумеранг», «Розлучниця».

Ксенія Лаврова-Глинка (Тетяна Жуліна)

Лаврова-Глінка зіграла психіатра Тетяну Жуліну — одну з коханок головного героя Олега Брагіна. У клініці Тетяна працює психіатром, також вона заснувала благодійний фонд.

Ксенія Лаврова-Глинка народилася в місті Кімри Тверської області. Після школи поїхала до Москви і вступила до МХАТу. По закінченню влаштувалася в театр і зіграла першу роль у фільмі «Тато». Ксенія має премію «Тріумф», а також медаль ордена «За заслуги перед вітчизною» ІІ ступеня. На рахунку актриси такі кінороботи: «Втеча», «Важкий пісок», «Закрита школа», «Місяць», «Напарник», «Лід».

Дивіться серіал «Скліфосовський» усі сезони, щоб насолодитися грою улюблених акторів. Проєкт дав дорогу і новим артистам. Цікавий сюжет приваблює життєвістю та чесністю.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

Позначки:, , , , ,
close