Оаза посеред пустелі: озеро Любові з висоти пташиного польоту

Повітряний простір Дубая відкритий для казахстанців. Відвідати найбільше місто ОАЕ можна без оформлення візи. Якщо ви зібралися летіти в цей емірат, то зверніть увагу на одне дивовижне місце під назвою «озеро Любові» (Love lake). Так, воно справді існує, зір вас не обманює, передає NUR.KZ.

Дубай вважають землею «штучних чудес». Починаєш розуміти це ще до приземлення літака. З висоти чудово видно місто майбутнього, що настало, з його хмарочосами, що виросли посеред пустелі, і рукотворними островами.

Ще одним доказом цього є унікальне озеро Любові, яке більше схоже на міраж, ніж на реальність.

Романтичне місце площею 550 кв. км розташоване не в самому Дубаї, а в пустелі Al Qudra. Для туристів його відкрили 2018 року.

Штучна водойма складається з двох гігантських переплетених сердець. Назву у вигляді слова «Love» формують висаджені в строгому порядку дерева, яких тут загалом близько 16 тисяч.

З висоти пташиного польоту це творіння людських рук має просто приголомшливий вигляд.

Назвав так озеро шейх Хамдан ібн Мохаммед Аль Мактум, наслідний принц Дубая.

Знайти водойму можна приблизно за 50 км від Дубая. Дістатися до нього нескладно, допоможуть покажчики і карта. Вартість квитків на літак до Дубая можна подивитися на Aviata.kz.

Особливо прекрасно ця оаза посеред пустелі виглядає на заході сонця. Проведений тут романтичний вечір ви напевно не забудете ніколи.

Плануєте подорож до Дубая або будь-якого іншого міста світу? Пам’ятайте, що недорогі квитки на літак ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини. Купуючи квитки в додатку, ви збираєте бонуси.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

Позначки:, , , , , , , ,
close