На Aviata.kz тепер можна купити квитки на чартерні рейси

На Aviata.kz з’явилися авіаквитки на чартерні рейси, і закордонний відпочинок став ще ближчим і доступнішим! Що ж таке чартерні рейси і чим вони відрізняються від регулярних, розповіли в онлайн-сервісі для організації подорожей.

Чартерні рейси — це нерегулярні прямі перельоти. На відміну від інших рейсів, у чартерів немає регулярного розкладу. Вони організовуються туроператорами за популярними напрямками в рамках певних групових турів. Чартери можуть літати безпосередньо туди, куди у звичайних рейсів немає прямого напрямку.

Найчастіше чартери значно дешевші за регулярні рейси, особливо ближче до дати вильоту. Зазвичай такі квитки купують як частину туру, але буває, що вони не розпродаються повністю до дати вильоту, тож їх також можна купити окремо.

Наразі на Авіаті можна придбати квитки на чартерні рейси в Шарм-ель-Шейх, Анталью, Дубай, Пхукет та інші напрямки.

А ось моменти, на які потрібно звернути увагу при виборі квитка на чартерний рейс.

По-перше, такі квитки не підлягають поверненню та обміну, тому не вдасться скоригувати період відпустки, змінивши дати вильоту або прильоту.

По-друге, маршрутна квитанція може прийти не одразу, а за 1-3 дні до вильоту, а номер електронного квитка буде сформовано протягом 24 годин до вильоту рейсу.

Також зверніть увагу, що на чартерних рейсах може бути недоступна онлайн-реєстрація — у такому разі краще закласти час на реєстрацію в аеропорту.

Квитки на чартерні рейси позначені синьою плашкою в застосунку і на сайті Авіати, як на фото нижче.

Завантажуйте застосунок або переходьте на сайт Авіати та шукайте чартерні рейси за вигідними цінами!

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , , ,
close