15 ідей для зберігання речей над туалетом, які насправді виглядають приголомшливо

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети домашнього вжитку. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Простір над унітазом зазвичай використовується для зберігання косметичних засобів та інших предметів першої необхідності, але якщо ви не бажаєте використовувати просту конструкцію з ДСП, ми розуміємо, що це не для вас. Не потрібно жертвувати стилем, облаштовуючи ванну кімнату зручними рішеннями для зберігання, саме тому ми були дуже раді натрапити на 15 шикарних варіантів нижче. Незалежно від того, чи маєте ви власну ванну кімнату, чи ділите простір з членами сім’ї або сусідами по кімнаті, ви обов’язково знайдете рішення для зберігання речей над унітазом, яке надихне вас.

Додайте сільського стилю

Не потрібно жертвувати власною естетикою, створюючи ультрафункціональну ванну кімнату. Ця сучасна ванна кімната в сільському стилі оспівує стиль фермерського будинку, пропонуючи зручне зберігання у вигляді відкритих полиць, на яких можна зберігати все — від сміттєвих баків до рушників.

Прихиліть милу драбину

Поціновувачі сільського стилю також оцінять цю милу конструкцію у вигляді забавного повороту на класичну драбину для рушників. Ця драбина для рушників ідеально вписується в унітаз і дозволяє легко вивішувати рушники або сухий одяг, не жертвуючи при цьому дорогоцінними квадратними метрами.

9 найкращих над-туалетних сховищ 2023 року

Повісьте дротяний контейнер

Придумати, куди подіти зайвий туалетний папір, завжди непросто, доки ви не побачите це креативне рішення. Дротяний контейнер, підвішений над унітазом, дозволяє членам сім’ї та гостям легко знайти туалетний папір в одну мить. Він навіть має невелику верхню полицю, яка чудово підходить для розміщення невеликих декоративних предметів, таких як сукуленти, які ми бачимо тут.

Скляний

Віддаєте перевагу мінімалістичному стилю? Обирайте просту скляну полицю, яка виконує свою роботу, не займаючи багато візуального чи фізичного простору. Додайте стільки, скільки потрібно для задоволення ваших потреб у зберіганні.

.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close