11 ідей планування кухні в камбузі та поради щодо дизайну

Крістін Гогенадель писала про дизайн для таких видань, як New York Times, Interior Design, Slate, Fast Company та міжнародного видання Elle Decor.

Опубліковано 01/04/22Трендові відео

Довга і вузька кухня з центральною прохідною зоною, де вздовж однієї або обох стін розташовані шафи, стільниці та побутова техніка, часто зустрічається в старих міських квартирах та історичних будинках. Хоча людям, які звикли до кухонь відкритого планування, вона може здатися застарілою і тісною, міні-кухня — це класичний варіант економії простору, який сподобається тим, хто любить мати автономну кімнату для приготування їжі, з додатковою перевагою — безлад на кухні не буде видно з основного житлового простору.

Найкраще програмне забезпечення для дизайну кухні

Ознайомтеся з цими порадами, щоб спроектувати зручне та ефективне планування кухні в стилі камбуз або оптимізувати те, що у вас вже є.

Додайте місця для сидіння в стилі кафе

Багато кухонь-камбузів мають вікно в дальньому кінці, щоб впускати природне світло і повітря. Якщо у вас є простір, додавання місця, де можна посидіти за чашкою кави або відпочити під час приготування їжі, зробить її більш зручною та функціональною. У цій маленькій кухні в стилі камбуза в квартирі в грузинському стилі в Баті, Англія, розробленій deVOL Kitchens, невелика барна стійка для сніданку в стилі кафе побудована прямо біля вікна. В одномісній кухні-буфеті подумайте про встановлення розкладного пристінного столу. У більшій кухні з подвійним камбузом спробуйте встановити невеликий стіл і стільці в стилі бістро.

Наслідуйте архітектуру

Дизайнер інтер’єру Джессіка Ріско Сміт з JRS ID наслідувала природні вигини еркерів з одного боку цієї кухні в стилі камбуза за допомогою вбудованих на замовлення шаф, які повторюють неправильні вигини простору і створюють природне місце для раковини і посудомийної машини, при цьому максимально використовуючи кожен сантиметр простору. Відкриті стелажі високо під стелею забезпечують додаткове місце для зберігання. Доступ до кухні здійснюється через широкий дверний отвір, що веде до сусідньої їдальні для зручності пересування.

Пропустити верхні шафи

У цій просторій каліфорнійській кухні-камбузі від агента з нерухомості та дизайнера інтер’єрів Джуліана Порчіно нейтральна палітра в поєднанні з натуральним деревом та індустріальними штрихами створює обтічний вигляд. Пара вікон, скляні подвійні двері, що ведуть назовні, та яскраво-біла фарба на стінах і стелі створюють відчуття легкості та світла на кухні-буфеті. Окрім шаф від підлоги до стелі, в яких розмістився холодильник і які забезпечують додаткове місце для зберігання, верхні шафи не були використані, щоб зберегти відчуття відкритості.

Встановлення відкритих стелажів

Зона відпочинку в стилі кафе біля вікна на цій кухні в стилі камбуза, розробленій deVOL Kitchens, — це затишне місце для прийому їжі, читання або приготування їжі. Дизайнери використали простір над барною стійкою, щоб встановити відкриті стелажі для зберігання речей першої необхідності. Картина в скляній рамі, притулена до стіни, фактично виконує роль дзеркала, відображаючи вид з сусіднього вікна. Якщо ви хочете підсилити ефект і не потребуєте додаткового місця для зберігання, повісьте вінтажне дзеркало над барною стійкою. Якщо ви не хочете витріщатися на себе під час їжі, повісьте дзеркало так, щоб його нижній край був трохи вище рівня очей, коли ви сидите.

Позначки:, , , , , , , ,
close