10 особливостей, яких слід уникати при купівлі нового унітазу

Річард Епштейн — ліцензований майстер-сантехнік з більш ніж 40-річним досвідом роботи у сфері житлової та комерційної сантехніки. Він спеціалізується на оцінці, а також проектуванні та інжинірингу сантехнічних систем і працює в одній з найбільших у Нью-Йорку профспілкових сантехнічних будівельних компаній.

Факти перевірено

Сара Скотт — фактчекер і дослідниця, яка працювала в індустрії індивідуального житлового будівництва у сфері продажів, маркетингу та дизайну.

Трендові відео

Купівля нового унітазу може здатися досить простою пропозицією: Зайдіть до будівельного магазину, знайдіть щось на розпродажі, віддайте свою кредитну картку і чекайте на доставку. Що відбувається далі? Можливо, ви проведете наступне десятиліття з галасливим, незручним, персикового кольору комодом, який блокує двері вашої ванної кімнати. Уникайте цих недоліків, щоб уникнути неприємних сюрпризів у туалеті:

Гучний змив

Про біотуалети з примусовим зливом можна сказати багато хорошого. Їхній потужний змив економно витрачає воду, допомагає підтримувати чашу в чистоті і практично виключає засмічення. Але ця високооктанова потужність має свою ціну: деякі біотуалети звучать, як реактивні двигуни, коли вони з силою виконують свою роботу. На щастя, технологія продовжує вдосконалюватися, а виробники працюють над рішеннями для контролю шуму.

Нестандартні запасні частини

Деякі люди виступають проти всього, що є звичайним, і це може включати в себе гудіння барабана середньостатистичного туалету. Але перед тим, як викласти свої кровно зароблені гроші за круту європейську модель з нестандартним сидінням і незвичайною внутрішньою частиною, подумайте про вартість заміни цих деталей, коли вони зноситься — а вони зноситься. Ваш бюджет на реконструкцію ванної кімнати краще витратити на якісну душову лійку або вишукані рушники.

Кришка, що грюкає

Кришка унітазу, яка грюкає, наче цегла, — одна з тих дрібних неприємностей, які можуть стати великою проблемою, коли посеред ночі або коли поруч є діти. Шукайте модель з сидінням унітазу з функцією повільного закриття, яке закривається поступово, щадячи ваші вуха, а також крихітні пальчики. Деякі сидіння з повільним закриттям також знімні, що робить прибирання дуже простим.

10 найкращих туалетів для вашого будинку 2023 року

Будь-який колір, крім білого

Пам’ятаєте золото врожаю та зелений колір авокадо? Ці відтінки були повсюдно поширені на американських кухнях та у ванних кімнатах у 1970-х роках, доки їхня привабливість не вичерпалася. Те ж саме можна сказати і про сьогоднішній урожай кольорових унітазів. Те, що здається вам свіжим зараз, через п’ять чи десять років може здатися застарілим і навіть ускладнити продаж вашого будинку. Найкраще купувати білі або бірюзові сантехнічні прилади, які ніколи не вийдуть з моди.

.

Занадто довгі

Витягніть рулетку перед тим, як переходити зі стандартного круглого унітазу на унітаз з подовженою чашею (або з подовженого унітазу на круглий). Іншими словами, не варто раптово змінювати форму унітазу, не обміркувавши ретельно свій вибір. Хоча багато людей цінують свій комфорт, подовжені моделі можуть з’їсти два зайвих сантиметри простору у вашій ванній кімнаті, потенційно блокуючи шухляди, шафи або двері. З іншого боку, круглі унітази можуть спричинити власні проблеми, і деякі експерти кажуть, що їх слід розглядати лише тоді, коли простір є проблемою.

Липке сидіння

Подібно до того, як краса в очах того, хто дивиться, так само і неохайне сидіння унітазу для однієї людини може бути об’єктом мистецтва для іншої. Але є деякі сидіння для унітазів, про які всі знають, що вони просто потворні. Будь ласка, не купуйте таке, навіть заради сміху.

Занадто високо

Сучасні унітази так званої «комфортної висоти» або «правильної висоти» мають чаші висотою від 17 до 19 дюймів, порівняно зі стандартними 15 дюймами звичайного унітазу. Більша висота чаші може бути корисною для колін та спини і може запропонувати реальні переваги для високих людей, людей похилого віку та людей з проблемами пересування — такі туалети надзвичайно популярні та широко використовуються. Але комфортна висота зручна не для всіх. Деякі медики стверджують, що сидіння, схоже на стілець, перешкоджає природному функціонуванню організму. І якщо ви невисокого зросту або у вашому домі є маленькі діти, туалет з правильною висотою може бути не найкращим вибором. Перед покупкою варто посидіти на моделі, яку ви розглядаєте, щоб переконатися, що вона відповідає вашим потребам.

Занадто дешевий

Так, можна купити унітаз менш ніж за $100. Але оскільки ви, ймовірно, будете жити з ним роками, гроші, заощаджені зараз, не матимуть великого значення пізніше, коли неякісні деталі та якість виготовлення — не кажучи вже про слабку змивну здатність — спричинять всілякі головні болі.

Позначки:, , , , , , , ,
close