Як підібрати автодіагностичний сканер сумісний з вашим телефоном

Як підібрати автодіагностичний сканер сумісний з вашим телефоном

Діагностичний сканер для авто є пристроєм, який дозволяє швидко та точно визначити поломки. Він підключається до порту на панелі приладів. Зрозуміло, багато хто задається думкою, який сканер краще. Це не дивно, адже сучасний автодіагностичний сканер представлений різними моделями. Вони відрізняються габаритами, способами підключення до ноутбука або телефону, програмним забезпеченням, а також функціоналом.

Найбільш зручними є пристрої, які розраховані на бездротове з’єднання зі смартфоном. Вони практичні, адже телефон з нами завжди, а сам сканер можна зберігати у машині. Таким чином ви завжди будете готові провести діагностику автомобіля.

Зверніть увагу на те, що бездротове підключення здійснюється за допомогою різних протоколів зв’язку. На цей момент можна купити автодіагностичний сканер, який розрахований на блютуз (2.0, 3.0, 4.0), Wi-Fi, а також BT 4.0. Андроїд є найкращим варіантом ОП телефону, адже він практично універсальний. Блютуз чи Wi-Fi – різниці немає. А ось власникам «яблучної» продукції потрібна альтернатива: блютуз не підійде. Залишається лише Wi-Fi або BT 4.0. 

Зауважте, що під час роботи через Wi-Fi не вдасться скористатися мобільним інтернетом, з’єднання зі сканером перекриє підключення до мережі.

В Україні можна купити діагностичні сканери для авто через сайт AD-Instrument. Ціна вас точно потішить.

Функціонал автодіагностичного сканера 

Діагностичний сканер для авто може бути марочним, мультимарковим або дилерським. Перші найдешевші, розраховані на машини від одного виробника. Другі – універсальні, чудово підійдуть для СТО. Автодіагностичний сканер дилерського типу краще, він має великий функціонал, але й коштує дорожче. Зазвичай його використовують у сервісних центрах. 

Купити діагностичний сканер для авто в Україні через AD-Instrument

Щоб купити автодіагностичний сканер в Україні, який краще підійде для ваших завдань, ознайомтеся з асортиментом AD-Instrument. У разі потреби можна отримати консультації фахівців. Вони допоможуть вибрати автосканер, який найкраще підійде для вашої машини та іншого обладнання. Ціна залишається максимально вигідною, а сам діагностичний сканер для авто реалізується з пакетом документів та гарантійними зобов’язаннями.

Позначки:, , , , , , , ,
close